Dvojstranná edukačná tabuľa pre deti 50 x 37,5 x 32 cm MT24 - červená | Inlea.sk

Dvojstranná edukačná tabuľa pre deti 50 x 37,5 x 32 cm MT24 - červená

Radi by ste poskytli dieťaťu rozmanitý výber hračiek na rozvoj jemnej motoriky, ale pri predstave hromady pohodených hračiek po všetkých kútoch miestnosti sa Vám tento nápad prestane páčiť? Máme pre Vás jednoduché riešenie.Predstavíme Vám dvojstrannú didaktické aktivity tabuľu, kde sa na jednom usporiadanom ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

70,56 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: 3T-MT24

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Radi by ste poskytli dieťaťu rozmanitý výber hračiek na rozvoj jemnej motoriky, ale pri predstave hromady pohodených hračiek po všetkých kútoch miestnosti sa Vám tento nápad prestane páčiť? Máme pre Vás jednoduché riešenie.

Predstavíme Vám dvojstrannú didaktické aktivity tabuľu, kde sa na jednom usporiadanom mieste dieťa zahrá bez toho, aby ste sa vzápätí po jeho hre nepotkýnali o množstvo rozhádzaných hračiek. Malé ručičky objavia podnety na povzbudenie logického myslenia. Očarujúca topánka je prístupný spôsob, ako sa naučiť viazaťklasický zips podporí kreativitu. Batoľa tiež ocení ozubené kolesá, hodinky s pohyblivými ručičkami, puzzle, kolieska, zrkadielko s bezpečnostným sklom. Tabule sú orientované na rozvoj jemnej motoriky, podporu trpezlivosti a získavanie zručností dieťaťa.

Vlastnosti produktu:

- písmenká A, B, C

- číslice 1, 2, 3

- množstvo aktivít

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 12 mesiacov

Rozmery: 50 x 37,5 x 32 cm

Farebné prevedenie: červené/žlté


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!