Elektriké autíčko Coronet Turbo S - ružové | Hračky do záhrady | Inlea.sk

Elektriké autíčko Coronet Turbo S - ružové

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrické autíčko. Detské elektrické autíčko dáva dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič, pretekár formule alebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa ... Čítaj ďalej
239,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-PA.HL1518.ROZ

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrické autíčko. Detské elektrické autíčko dáva dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič, pretekár formule alebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa cíti zrelšie a vážnejšie, získava pocit zodpovednosti, vyvíja sa u neho priestorové vnímanie, koordinácia, oboznamuje sa s pravidlami cestnej premávky a zvyšuje sa dôvera vo vlastné schopnosti.

Detský elektrický automobil je plnohodnotné vozidlo, ktoré funguje na batériu. Elektrické autíčko sa dáva do pohybu po stlačení pedála, resp. diaľkového ovládania. Konštrukcia detských elektrických vozidiel je podobná konštrukcii skutočných automobilov. Majú brzdy,  svetlo, spiatočku a dokonca aj prevodovku.Od skutočných áut sa líšia veľkosťou, spôsobom pohonu a samozrejme rýchlosťou, ktorá je nižšia a pre jazdu detí bezpečná.

Dokonca, radosť z jazdy v „ skutočnom“ aute môžete dopriať aj tým najmenším, pretože mnohé elektrické autíčka viete ovládať pomocou diaľkového ovládania.

Vlastnosti produktu:

Toto veľké a výkonné elektrické autíčko zaručene poteší všetky detičky!

Dva motory a pneumatiky vyrobené z mäkkej gumy zaručia pohodlnú a plynulú jazdu nielen na asfalte.

Vďaka diaľkovému ovládaniu môže mať rodič plnú kontrolu nad jazdou, vrátane ručnej brzdy, ktorá vypne všetky funkcie na autíčku.

 Parametre produktu

Motor: 2 x 12V 30W

Batéria: 2 x 6V 4,5AH

Čas nabíjania: 8 – 12 h

Rozmery: 101 x 63 x 51 cm

Rýchlosť : 3 – 5 km/h

Kolesá: EVA

Priemer kolies: 33 cm

Rozmery sedadla: dĺžka 37cm, šírka 18cm, výška 29cm

Hmotnosť vozidla: 18,2 kg

Maximálne zaťaženie: 30 kg

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať