RC Sada Tankov T-34 a Tiger 1:28 | Modely | Inlea.sk

RC Sada Tankov T-34 a Tiger 1:28

Čo môže byť väčšia zábava pre chlapcov - milovníkov vojenských vozidiel ako sada dvoch tankov T-34 a Tiger? Deti určite sa potešia týmto dvom tankom strieľajúcim infralúče do vzdialenosti do 3 metrov. Okrem klasického pohybu a otáčania týchto modelov pomocou pásu je ďalej možné ovládať celú vežu s ... Čítaj ďalej
69,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-ZRC.99824

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]
Čo môže byť väčšia zábava pre chlapcov - milovníkov vojenských vozidiel ako sada dvoch tankov T-34 a Tiger? Deti určite sa potešia týmto dvom tankom strieľajúcim infralúče do vzdialenosti do 3 metrovOkrem klasického pohybu a otáčania týchto modelov pomocou pásu je ďalej možné ovládať celú vežu s hlavňouVedľa hlavne je umiestnený vysielač infračervených strielObidva RC modely majú indikátor životnosti s 3 bodmi. Po zhasnutí 3 svetiel tank bitku prehráva a je porazený. Tanky sú vybavené reproduktorom, ktorý simuluje zvuk štartu motoru, pohyb pásu, strely tanku a zásah strely iného tankuVeža tanku sa môže otáčať o 360°.
Sú vybavené funkciami:  jazda dopredu, dozadu, otáčanie hlavne, zaznamenanie výstrelu nepriateľa, zapnutie/vypnutie tanku (tank nedovolí streľbu pri jazde dozadu).

Obsah balenia: 2 x RC modely tankov 1:28, 2 x akumulátor, nabíjačka, 2x diaľkový ovládač - potrebné 2 ks AA - nie sú súčasťou balenia.

Vlastnosti produktu:

- sada dvoch tankov T-34 a Tiger na diaľkové ovládanie

- strieľajú infralúče

- vybavené reproduktorom

- zvukové efekty

- doba nabíjania do 4 hod.

- maximálna rýchlosť do 6 km/hod. 

- otáčanie o 360 stupňov


 

 Parametre produktu

Rozmery tankov: 36x13x12 cm  a 33x12x12,5 cm

Rozmery balenia: cca 40 cm x 16,5 cm x 13 cm


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať