Vada výrobku sa prejavila do 14 dní od nákupu
0 0,00 €
Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny
Akciový tovar Novinky Špeciálna ponuka

Vada výrobku sa prejavila do 14 dní od nákupu

Vada výrobku sa prejavila do 14 dní od nákupu

Mrzí nás, že výrobok Vám prestal fungovať hneď po jeho obdržaní. Ak výrobok prinesiete alebo odošlite na adresu reklamačného oddelenia do 14 dní od jeho prevzatia, Vašu situáciu vybavíme Odstúpením od kúpnej zmluvy.

1.krok
Vyplňte prosím formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý vyplnený pošlite na emailovú adresu [email protected].
Do predmetu emailu prosím uveďte číslo objednávky vo formáte “Objednávka 123456789 - odstúpenie”

2.krok
Reklamačné oddelenie po obdržaní formulára na odstúpenie od zmluvy sa Vám ozve najneskôr do 3 pracovných dní v súvislosti s vrátením produktu.

Vrátenie zásielky riešime s vyzdvihnutím zásielky s kuriérskou spoločnosťou SPS, kuriér vo vopred dohodnutom termíne vyzdvihne u Vás tovar, ktorý Vás prosíme starostlivo zabaliť so všetkým príslušenstvom.

Často kladené otázky

Pri vrátení tovaru na základe Odstúpenia od zmluvy, tovar prosíme vrátiť so všetkými doplnkami, resp. príslušenstvom, v originálnom balení. V prípade ak originálne balenie nie je k dispozícii, zabezpečte dôkladné balenie, aby nedošlo k poškodeniu výrobku pri preprave. Spotrebiteľ znáša akékoľvek zníženie hodnoty tovaru, ktoré bolo spôsobené jeho používaním nad rámec potrebný pre zistenie funkčnosti a vlastností tovaru.

Tovar nám neposielajte na dobierku, takýto tovar nebude prevzatý!

Aby ste po vrátení tovaru dostali celú kúpnu cenu, musí byť tovar vrátený ako kompletný, vrátane všetkého príslušenstva.

Kupujúci má právo tovar v rámci tejto lehoty po prevzatí rozbaliť, odskúšať alebo otestovať na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru, nemalo by však dôjsť k jeho opotrebeniu.

Spotrebiteľ znáša akékoľvek zníženie hodnoty tovaru, ktoré bolo spôsobené jeho používaním nad rámec potrebný pre zistenie funkčnosti a vlastností tovaru.

Lehota na odstúpenie zmluvy trvá 14 kalendárnych dní a začína plynúť nasledujúci kalendárny deň po prevzatí tovaru spotrebiteľom (napr. ak si zákazník prevezme tovar v piatok, doba pre odstúpenie sa počíta od soboty vrátane).

Pre dodržanie lehoty je rozhodujúce, kedy je odstúpenie od zmluvy odoslané. Lehota na odstúpenie sa tak považuje za zachovanú, ak spotrebiteľ v jej priebehu odošle predávajúcemu oznámenie, že od zmluvy odstupuje.

Ak sa vada prejavila do 14 dní od nákupu tovaru, náklady na vrátenie tovaru znáša predávajúci.

Peniaze za tovar zašleme na Váš bankový účet najneskôr do 14 dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy, nie však skôr, než dôjde k doručeniu a spracovaniu vráteného tovaru na našu adresu (prípadne, ak preukážete, že vrátený tovar nám už bol odoslaný). Náklady na vrátenie tovaru hradí v tomto prípade predávajúci.

Ak ste nenašli odpoveď na Vašu otázku, prosím kontaktujte nás na emailovej adrese [email protected].

Ďalšie informácie nájdete na inlea.sk v časti Všeobecné obchodné podmienky