Drevený kufrík s magnetickou tabuľou Inlea4Fun | Inlea.sk

Drevený kufrík s magnetickou tabuľou Inlea4Fun

Radi by ste prekvapili svoje dieťa výnimočným darčekom, ktorý okrem zábavy poskytuje aj možnosť vzdelávať sa? Drevený kufrík s magnetickou tabuľou bude výborný tip na darček pre deti, ktoré radi kreslia. S dreveným kufríkom sa deti naučia prvé číslice a vypočítajú aj svoje prvé jednoduché príklady. Tento kufrík ... Čítaj ďalej
9,90 €
Skladom
Očakávané doručenie 26. august
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: JO-TA0072

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Radi by ste prekvapili svoje dieťa výnimočným darčekom, ktorý okrem zábavy poskytuje aj možnosť vzdelávať sa? Drevený kufrík s magnetickou tabuľou bude výborný tip na darček pre deti, ktoré radi kreslia. 

S dreveným kufríkom sa deti naučia prvé číslice a vypočítajú aj svoje prvé jednoduché príklady. Tento kufrík obsahuje klasickú čiernu tabuľku na kreslenie kriedou, ale aj bielu tabuľku na kreslenie a písanie fixkami. Nájdete tu magnetickú stranu s magnetmi (číslice, znaky, zvieratká), s ktorými bude učenie jedna veľká zábava. Toľko skvelých funkcií v jednom kufríku Vaše deti isto ocenia. Samozrejmosťou je pribalená fixka a hubka na čistenie. Hračka je vynikajúca na tvorivosť, koordináciu oko-ruka, učenie farieb, tvarov, rozvíja predstavivosť detí.

Vlastnosti produktu:

- množstvo doplnkov

- magnetické číslice a zvieratká

- hubka na čistenie

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery:

- drevený kufrík: 30 x 23,3 x 3,5 cm

- plocha na kreslenie: 24,5 x 18 cm

Hmotnosť: 0,6 kg

Rozmery balenia: 31 x 24 x 4 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať