Edukačná tabuľa a tabuľa na kreslenie 2 v 1 Inlea4Fun LEO - zelená | Inlea.sk

Edukačná tabuľa a tabuľa na kreslenie 2 v 1 Inlea4Fun LEO - zelená

Radi by ste poskytli dieťaťu rozmanitý výber hračiek na rozvoj jemnej motoriky, ale pri predstave hromady pohodených hračiek po všetkých kútoch miestnosti sa Vám tento nápad prestane páčiť? Máme pre Vás jednoduché riešenie.Predstavíme Vám didaktické aktivity tabule, kde sa na jednom usporiadanom mieste dieťa ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

53,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: 3T-MT16

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Radi by ste poskytli dieťaťu rozmanitý výber hračiek na rozvoj jemnej motoriky, ale pri predstave hromady pohodených hračiek po všetkých kútoch miestnosti sa Vám tento nápad prestane páčiť? Máme pre Vás jednoduché riešenie.

Predstavíme Vám didaktické aktivity tabule, kde sa na jednom usporiadanom mieste dieťa zahrá bez toho, aby ste sa vzápätí po jeho hre nepotkýnali o množstvo rozhádzaných hračiek. Na jednej strane tabule malé ručičky objavia podnety na povzbudenie logického myslenia. Šnúrky na topánky sú prístupný spôsob, ako sa naučiť viazaťklasický zips podporí kreativitu. Batoľa tiež ocení kolieska, zvonček, tvary zvieratiek na farme. Druhá čierna strana tabule je určená na kreslenie kriedou. Tabule sú orientované na rozvoj jemnej motoriky, podporu trpezlivosti a získavanie zručností dieťaťa. Zabezpečte svojim deťom túto atraktívnu tabuľu a doprajte im tak chvíle plné zábavy a vzdelávania! 

Vlastnosti produktu:

- číslice 1, 2, 3

- množstvo aktivít

- atraktívny dizajn Farma

 Parametre produktu

Rozmery: 28 x 37,5 x 50 cm

Hmotnosť: 3,4 kg

Farebné prevedenie: zelené

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať