Interaktívna podložka pre maľovanie vodou Inlea4Fun DRAWING MAT | Inlea.sk

Interaktívna podložka pre maľovanie vodou Inlea4Fun DRAWING MAT

Čarovná podložka pre maľovanie vodou je perfektným darčekom pre každé dieťa. Pomocou špeciálneho pera naplneného vodou môžete vytvárať jedinečné kresby, ktoré po vyschnutí magicky zmiznú. Menšie deti môžu maľovať prstami alebo vytvárať odtlačky rúk alebo nôh, stačí ich len navlhčiť vodou. Kúzelné pero nezanecháva na koži a ... Čítaj ďalej
11,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-ZKP.CQ123-1C

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Čarovná podložka pre maľovanie vodou je perfektným darčekom pre každé dieťa. Pomocou špeciálneho pera naplneného vodou môžete vytvárať jedinečné kresby, ktoré po vyschnutí magicky zmiznú. Menšie deti môžu maľovať prstami alebo vytvárať odtlačky rúk alebo nôh, stačí ich len navlhčiť vodou. Kúzelné pero nezanecháva na koži a oblečení dieťaťa žiadne stopy. Pre väčšie deti je k dispozícii šablóna s číslami a kniha, ktorá učí ako kresliť.

Teraz už nepotrebujete žiadne pastelky, fixky ani farby. Všetko, čo potrebujete je voda. Podložka je opakovane použiteľná, stačí počkať až podložka vyschne. Stimuluje predstavivosť, rozvíja umelecké schopnosti a precvičuje motoriku. Nešpiní ruky ani oblečenie. Perá majú opačný závit.

Vlastnosti produktu:

- špeciálne vodné pero

- jednoduché skladovanie a čistenie

- farebný podklad


 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Rozmer: 87 cm x 69 cm

Plocha na maľovanie: cca. 56 cm x 42 cm

Pero: cca12,5 cm

Šablóny: cca.  11 cm x 11 cm

Balenie: cca. 45 cm x 35 cm x 5 cmNie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!