Ratanová zostava Aga SITA - Colonial White | Záhradný nábytok | Inlea.sk

Ratanová zostava Aga SITA - Colonial White

Túžite po pohodlnom oddychu vo vlastnom dome či na zimnej terase? Ponúkame Vám záhradný ratanový set SITA, ktorý Vám poskytne nie len pohodlie, ale bude Vám slúžiť aj ako krásna dekorácia v záhrade. Sedacia súprava SITA je vyrobená z veľmi silného, odolného prírodného ratanu. Set obsahuje 2 ... Čítaj ďalej
208,13 €
Skladom
Očakávané doručenie 6. jún
Výrobca: AGA
Kód produktu: K14902

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Túžite po pohodlnom oddychu vo vlastnom dome či na zimnej terase? Ponúkame Vám záhradný ratanový set SITA, ktorý Vám poskytne nie len pohodlie, ale bude Vám slúžiť aj ako krásna dekorácia v záhrade. Sedacia súprava SITA je vyrobená z veľmi silného, odolného prírodného ratanu. Set obsahuje 2 ratanové kreslá, ratanový stolík so sklom a pohodlné mäkké podušky. 

Stolík má v spodnej časti úložný priestor. Vrchná doska stola je vyrobená z kvalitného bezpečnostného skla. Podušky sú veľmi pohodlné a skladajú sa z opornej a sedacej časti. Sedacia súprava je vhodná do interiéru, zimných záhrad, kaviarní či na balkóny. Určite oceníte jej nenáročnosť na údržbu, podušky možno prať ručne na 40 ° C, alebo čistiť v čistiarni. Táto krásna ratanová sada Vám poskytne maximálne pohodlie vo vlastnej záhrade.

Vlastnosti produktu:

- stabilná a pevná konštrukcia z odolného prírodného ratanu

- spoje ratanovej konštrukcie sú priskrutkované

- štýlový moderný vzhľad


DODANIE: Termín doručenia sa môže v niektorých prípadoch líšiť od uvedeného. Ohľadom presného termínu doručenia prosím kontaktujte našu zákaznícku linku.

 Parametre produktu

Podušky: poťah 100% bavlna, vnútro plnené molitanom

Rozmery:

- stolík: výška 55 cm, priemer 60 cm

- kreslá: 83 x 53 x 57 cm

- výška sedu: 40 cm

- hrúbka skla: 5 mm

Maximálne zaťaženie kresla: 120 kg

Hmotnosť: 20 kg

Normy: vyhovuje smerniciam EÚ


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!