Inlea4Fun Cykloodrážadlo BALANCER 12" - biele | Klasické detské vozidlá | Inlea.sk

Inlea4Fun Cykloodrážadlo BALANCER 12" - biele

Kvalitné detské odrážadlo pre deti už od 2 rokov perfektne poslúži ako prvý tréningové kolo pre prípravu udržanie rovnováhy a stability nutnú pre užívanie ozajstného kolesá. Veľké a široké nafukovacie kolesá poskytnú príjemnú jazdu, vďaka nastavenie výšky sedadla a riadidiel poslúži deťom po dlhú dobu. Počas jazdy sa dieťa ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

64,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-RB.WB-21.BI

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Kvalitné detské odrážadlo pre deti už od 2 rokov perfektne poslúži ako prvý tréningové kolo pre prípravu udržanie rovnováhy a stability nutnú pre užívanie ozajstného kolesá. Veľké a široké nafukovacie kolesá poskytnú príjemnú jazdu, vďaka nastavenie výšky sedadla a riadidiel poslúži deťom po dlhú dobu. Počas jazdy sa dieťa naučí aj brzdiť prednou brzdou, naučia sa odhadovať vzdialenosť a regulovať rýchlosť jazdy.

Pre správny vývin svalov a kĺbov našich ratolestí je nesmierne dôležitý každodenný pohyb, najlepšie na čerstvom vzduchu. Každý z nás si pamätá tú radosť, keď nám rodičia kúpili prvý bicykel. Doprajme tú radosť aj našim deťom, zaobstarajme im už v útlom veku naozajstný dopravný prostriedok - odrážadlo. V dnešnej dobe je naozaj veľa možností, ako naučiť deti jazdiť na bicykli, avšak odrážadlá sú preukázateľne najobľúbenejšou a najrýchlejšou cestou.  Než sa pustíte do výberu prvého odrážadla, na ktorom sa deti učia stabilitu a celkovú koordináciu pohybov, musíte vedieť, čo presne hľadáte. Vyberať môžete podľa materiálu odrážadla, výšky sedadla alebo odporúčaného veku. Všeobecne platí, že dieťa musí dosiahnuť celou šľapkou na zem, aby sa mohlo odrážať. Existujú odrážadlá s nafukovacími kolesami, ktorá lepšie znášajú nárazy a jazda je veľmi príjemná, ale aj kolesá bantamové (gumové) vhodné pre nerovný terén, či s penovými kolesami. Zásadné je v tomto veku  pohodlné došiapnutie dieťaťa na zem. Dôležitý parameter je výška rozkroku dieťaťa a teda výška sedadla od zeme. V neposlednom rade dôležitým faktorom je aj materiál konštrukcie, čo určuje aj váhu a odolnosť odrážadla. Aj tu platí: čím nižšia cena, tým nižšia kvalita. Doprajme našim najmenším radostnú a zároveň bezpečnú jazdu!   

Detské odrážadlo nesmie byť používané na verejných komunikáciách, parkoviskách a na cestách s prudkým klesaním.

Vlastnosti produktu: 

- nastaviteľná výška sedadla

- výškovo nastaviteľné riadidlá

- stabilná a ľahká oceľová konštrukcia

- protišmykové plastové rukoväte

- pohodlné, mäkké sedadlo

- zvonček

- stúpadlo pre nožičky

- nafukovacie kolesá

- ručná brzda pre zadné koleso

- zadný blatník

- pohodlná opierka pre nožičky

- protišmykové riadidlá s gumové zábrany proti skĺznutiu ručičiek

- špeciálne vyprofilované pohodlné sedadlo

- odolný lak

 Parametre produktu

Určené deťom od 3 rokov.

Výškovo nastaviteľné sedadlo: 34-47 cm

Výškovo nastaviteľné riadidlá: 54-61 cm
Šírka riadidiel: 41 cm
Nafukovacie kolesá: 12"
Nosnosť: 35 kg
Hmotnosť odrážadla: 4,5 kg


Certifikáty CE, TUV, GS.


 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!