+421 905 602 345

Ochranné plachty

Ochranná plachta je dôležitou súčasťou každej trampolíny, nakoľko vďaka nej bude mať trampolína dlhšiu životnosť. V ponuke Inlea.sk nájdete ochranné krycie plachty na trampolíny s rôznymi rozmermi.  Pevný materiál našich ochranných plachiet chráni odrazové plochy trampolín pred nepriaznivými vplyvmi a UV žiarením.  Vyberte si pre Vás vhodnú ochrannú plachtu z našej ponuky. 
Hľadáte novú záhradnú trampolínu pre vaše dieťa? Naše trampolíny s vonkajšou či vnútornou ochrannou sieťou určite potešia každého. Kúpte si novú trampolínu či potrebné príslušenstvá online už dnes na Inlea.sk! 

AGA odrazová plocha na trampolínu s celkovým priemerom 460 cm na 108 očiek Odrazová plocha je dôležitou súčasťou trampolíny. V prípadoch, keď dôjde k jej opotrebeniu, poškoden..

78,00 €

AGA klobúčik UNIVERSAL na trampolíny s vonkajšou ochrannou sieťou - čierny Univerzálny náhradný klobúčik (kryt) hornej ochrannej siete je vyrobený  z kvalitného plastu. K..

2,00 €

AGA ochranná plachta na trampolínu s celkovým priemerom 335 cm Ochranná plachta na trampolínu slúži na docielenej dlhej životnosti trampolíny.  Plachta je vyr..

20,00 €

AGA zabezpečenie proti vetru na trampolíny s celkovým priemerom 150 - 518 cm Táto univerzálna zabezpečovacia súprava je určená pre akékoľvek kruhové alebo obdĺžnikové trampolíny..

12,00 €

AGA vnútorná ochranná sieť na trampolínu s celkovým priemerom 180 cm na 6 tyčí Horná vnútorná ochranná sieť je dôležitou súčasťou a nevyhnutným bezpečnostným prvkom každej trampol..

38,00 €

AGA ochranná plachta na trampolínu s celkovým priemerom 250 cm Ochranná plachta na trampolínu slúži na docielenej dlhej životnosti trampolíny.  Plachta je vyr..

10,00 €

AGA náhradná pružina na trampolíny s celkovým priemerom 366 - 460 cm Poškodili sa Vám pružiny na trampolíne? U nás nájdete kvalitné náhradné pružiny vyrobené z pozinkova..

1,50 €

AGA náhradná pružina na trampolínu s celkovým priemerom 150 cm Poškodili sa Vám pružiny na trampolíne? U nás nájdete kvalitné náhradné pružiny vyrobené z pozinkova..

1,00 €

Aga Náhradní tyč na trampolínu Ø 2,5 cm - dĺžka 220 cm Univerzálna náhradná tyč na trampolínu sa skladá z dvoch dielov kovových rúrok, vyrobených z&nb..

9,00 €

Kryt pružín na trampolínu s celkovým priemerom 400 cm - modrý Ochranný kryt pružín (polstrovaný obvodový pás) slúži predovšetkým na dosiahnutie maximálnej možnej ..

35,00 €