+421 905 602 345

Ochranné plachty

Ochranná plachta je dôležitou súčasťou každej trampolíny, nakoľko vďaka nej bude mať trampolína dlhšiu životnosť. V ponuke Inlea.sk nájdete ochranné krycie plachty na trampolíny s rôznymi rozmermi.  Pevný materiál našich ochranných plachiet chráni odrazové plochy trampolín pred nepriaznivými vplyvmi a UV žiarením.  Vyberte si pre Vás vhodnú ochrannú plachtu z našej ponuky. 
Hľadáte novú záhradnú trampolínu pre vaše dieťa? Naše trampolíny s vonkajšou či vnútornou ochrannou sieťou určite potešia každého. Kúpte si novú trampolínu či potrebné príslušenstvá online už dnes na Inlea.sk! 

AGA ochranná plachta na trampolínu s celkovým priemerom 250 cm Ochranná plachta na trampolínu slúži na docielenej dlhej životnosti trampolíny.  Plachta je vyr..

10,00 €

Kryt pružín na trampolínu s celkovým priemerom 250 cm - modrý Ochranný kryt pružín (polstrovaný obvodový pás) slúži predovšetkým na dosiahnutie maximálnej možnej ..

26,00 €

AGA náhradná pružina na trampolínu s celkovým priemerom 150 cm Poškodili sa Vám pružiny na trampolíne? U nás nájdete kvalitné náhradné pružiny vyrobené z pozinkova..

1,00 €

AGA univerzálny hák na naťahovanie pružín Univerzálny hák na naťahovanie pružín slúži na jednoduchšie uchyteniu odrazovej plochy ku konštrukci..

6,00 €

Aga Náhradní tyč na trampolínu Ø 2,5 cm - dĺžka 220 cm Univerzálna náhradná tyč na trampolínu sa skladá z dvoch dielov kovových rúrok, vyrobených z&nb..

9,00 €

AGA odrazová plocha na trampolínu s celkovým priemerom 430 cm na 96 očiek Odrazová plocha je dôležitou súčasťou trampolíny. V prípadoch, keď dôjde k jej opotrebeniu, poškoden..

57,00 €

AGA vnútorná ochranná sieť na trampolínu s celkovým priemerom 305 cm na 8 tyčí Horná vnútorná ochranná sieť je dôležitou súčasťou a nevyhnutným bezpečnostným prvkom každej trampol..

35,00 €

Kryt pružín na trampolínu s celkovým priemerom 400 cm - modrý Ochranný kryt pružín (polstrovaný obvodový pás) slúži predovšetkým na dosiahnutie maximálnej možnej ..

35,00 €

Kryt pružín na trampolínu s celkovým priemerom 305 cm - tmavozelený Ochranný kryt pružín (polstrovaný obvodový pás) slúži predovšetkým na dosiahnutie maximálnej možnej ..

24,00 € 29,00 €

Kryt pružín na trampolínu s celkovým priemerom 430 cm - modrý Ochranný kryt pružín (polstrovaný obvodový pás) slúži predovšetkým na dosiahnutie maximálnej možnej ..

38,00 €