+421 905 602 345

Ochranné plachty

Ochranná plachta je dôležitou súčasťou každej trampolíny, nakoľko vďaka nej bude mať trampolína dlhšiu životnosť. V ponuke Inlea.sk nájdete ochranné krycie plachty na trampolíny s rôznymi rozmermi.  Pevný materiál našich ochranných plachiet chráni odrazové plochy trampolín pred nepriaznivými vplyvmi a UV žiarením.  Vyberte si pre Vás vhodnú ochrannú plachtu z našej ponuky. 
Hľadáte novú záhradnú trampolínu pre vaše dieťa? Naše trampolíny s vonkajšou či vnútornou ochrannou sieťou určite potešia každého. Kúpte si novú trampolínu či potrebné príslušenstvá online už dnes na Inlea.sk! 

AGA ochranná plachta na trampolínu s celkovým priemerom 366 cm Ochranná plachta na trampolínu slúži na docielenej dlhej životnosti trampolíny.  Plachta je vyr..

22,00 €

AGA ochranná plachta na trampolínu s celkovým priemerom 400 cm Ochranná plachta na trampolínu slúži na docielenej dlhej životnosti trampolíny. Plachta je vyro..

19,00 €

AGA ochranná plachta na trampolínu s celkovým priemerom 500 cm Ochranná plachta na trampolínu slúži na docielenej dlhej životnosti trampolíny.  Plachta je vyr..

23,00 €

AGA ochranná plachta na trampolínu s celkovým priemerom 460 cm Ochranná plachta na trampolínu slúži na docielenej dlhej životnosti trampolíny.  Plachta je vyr..

21,00 €

AGA ochranná plachta na trampolínu s celkovým priemerom 518 cm Ochranná plachta na trampolínu slúži na docielenej dlhej životnosti trampolíny.  Plachta je vyr..

30,00 €

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)