Inlea4Fun F928 Detská elektrická trojkolka - modrá | Hračky do záhrady | Inlea.sk

Inlea4Fun F928 Detská elektrická trojkolka - modrá

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrickú trojkolku. Detské elektrické trojkolky dávajú dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič alebo dokonca pretekár. Elektrická trojkolka však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa cíti zrelšie a vážnejšie, získava ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

128,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-PA.C031.NIE

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrickú trojkolku. Detské elektrické trojkolky dávajú dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič alebo dokonca pretekár. Elektrická trojkolka však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa cíti zrelšie a vážnejšie, získava pocit zodpovednosti, vyvíja sa u neho priestorové vnímanie, koordinácia, oboznamuje sa s pravidlami cestnej premávky a zvyšuje sa dôvera vo vlastné schopnosti.


Vlastnosti produktu:

Trojkolka má plynový pedál, elektrickú brzdu, ktorá funguje pri odstránení nohy z plynového pedálu. Na volante nájdete tlačítka so zvukom, pri jazde vpred svietia predné svetlá. Navyše obsahuje táto trojkolka aj kufrík, kde si deti môžu ukladať svoje hračky. 

 Parametre produktu

Rozmery:

- dĺžka: 92 cm

- šírka: 42 cm

- výška: 65 cm

Nosnosť: 25 kg

Rýchlosť: 3 - 5 km / h

Batérie: 6V 4,5Ah

Motor: 30W 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!