BabyYuga mini pisoár pre deti s prísavkami modrý | Nočníky a vaničky | Inlea.sk

BabyYuga mini pisoár pre deti s prísavkami modrý

Detský pisoár BabyYuga v tvare žabky je určený pre všetkých malých chlapcov, ktorí už vyrástli z plienok. Pisoár disponuje s prísavkami, vďaka ktorým pevne drží na dlaždiciach v kúpeľni, a je možné pisoár prispôsobovať v priebehu rastu dieťatka. Pri používaní detského pisoára sa malí ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

12,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-3451

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detský pisoár BabyYuga v tvare žabky je určený pre všetkých malých chlapcov, ktorí už vyrástli z plienok. Pisoár disponuje s prísavkami, vďaka ktorým pevne drží na dlaždiciach v kúpeľni, a je možné pisoár prispôsobovať v priebehu rastu dieťatka. Pri používaní detského pisoára sa malí chlapci budú cítiť ako dospelý. Zaručene zaujme malých chlapcov točiaca sa vrtuľka v strednej časti detského pisoára, ktorá sa hýbe pri prúde tekutiny.

Výhodou pisoára je, že nie je náročný na priestor. Vnútorná časť pisoára sa dá vybrať a možno ju veľmi pohodlne a bezproblémovo vyčistiť. Ak chcete, vnútornú časť s vrtuľkou môžete postaviť aj na zem, pretože má zospodu nožičky. Detský pisoár je skvelou pomôckou ako dieťa rýchlo a efektívne odnaučiť od používania plienok. 

Vlastnosti produkty:

• výborná pomôcka ako dieťa odnaučiť od používania plienok

• krásny dizajn žabičky

• otáčajúca sa vrtuľka 


 Parametre produktu

Rozmery: 30 cm x 21 cm x 16 cm

Materiál: plast

Odporúčaný vek: 12m+

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!