Batoh NILS Camp CBT7107 Bessegen zelený | Batohy | Inlea.sk

Batoh NILS Camp CBT7107 Bessegen zelený

Batoh NILS Camp CBT7107 Bessegen je ideálnou voľbou pre všetkých turistov a outdoorových nadšencov.Model Bessegen má celkom 3 priehradky s celkovým objemom 35 litrov. Veľká hlavná komora sa otvára pomocou dvojcestného zipsu, priestor je dostatočne veľký na uloženie všetkých vecí ... Čítaj ďalej
27,01 €
Skladom u dodávateľa
Výrobca: NILS Camp
Kód produktu: 15-07-105

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Batoh NILS Camp CBT7107 Bessegen je ideálnou voľbou pre všetkých turistov outdoorových nadšencov.

Model Bessegen má celkom 3 priehradky s celkovým objemom 35 litrov. Veľká hlavná komora sa otvára pomocou dvojcestného zipsu, priestor je dostatočne veľký na uloženie všetkých vecí potrebných napríklad na celodenný výlet s deťmi. Do strednej komory sa zmestia dokumenty a zložky až do veľkosti A4. Predná priehradka je určená na menšie predmety, ako je peňaženka alebo mobilný telefón. Po stranách batohu sú 2 priehradky zo sieťoviny, do ktorých sa zmestí napríklad fľaša na vodu, dlhšie predmety sa dajú dodatočne upevniť pomocou popruhov s prackou. Pútka na bokoch slúžia na pripevnenie turistických palíc. Posledné 2 vrecká na zips sa nachádzajú na bedrovým popruhu a môžete ich použiť napríklad na mince alebo kľúče od domu.

Polstrovaný chrbát zo sieťoviny je vybavený systémom NILS Vent, ktorý zabezpečuje cirkuláciu vzduchu medzi batohom a chrbtom, čím znižuje potenie. Pohodlné, polstrované popruhy sú dĺžkovo nastaviteľné. Na hornej strane je pútko na prenášanie alebo zavesenie batohu. Na lepšie rozloženie nákladu je batoh Bessegen vybavený hrudným bedrovým pásom.


Parametre:

  • Materiál: Nylon
  • Rozmery a objem batohu: 50 x 33 x 16 cm, 35 litrov
  • 3 priehradky, 2 vrecká, 2 vrecká na zips
  • Hmotnosť: 700 g

Poznámka:

  • Certifikát, štandard:
  • Záruka: 24 mesiacov

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!