COBI 1668 ACTION TOWN Vysokozdvižný vozík | Plastové stavebnice | Inlea.sk
+421 482 304 811

COBI 1668 ACTION TOWN Vysokozdvižný vozík

Hľadáte štýlové detské autá a dopravné prostriedky pre vášho chlapca? Vyberte si z našej ponuky autá a dopravné prostriedky pre svojho malého pretekára. Detské autíčko je skvelou hračkou, dieťa sa dokáže hrou s autom zabaviť na dlhé hodiny.Pripravte sa na zábavu s týmto úžasným vysokozvdižným vozíkom Cobi 1668 Action Town! ... Čítaj ďalej
7,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Výrobca: Cobi
Kód produktu: COBI-1668

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Hľadáte štýlové detské autá a dopravné prostriedky pre vášho chlapca? Vyberte si z našej ponuky autá a dopravné prostriedky pre svojho malého pretekára. Detské autíčko je skvelou hračkou, dieťa sa dokáže hrou s autom zabaviť na dlhé hodiny.

Pripravte sa na zábavu s týmto úžasným vysokozvdižným vozíkom Cobi 1668 Action Town! Potrebujete previezť ťažký materiál alebo zdvihnúť náradie? V takomto prípade je tu pre vás vysokozdvižný vozík, ktorý obsluhujú 2 skúsení pracovníci, ktorí si s akýmkoľvek nákladom poradia. Postavený vozík má 11,5 cm na dĺžku a 8,5 cm na výšku. Balenie obsahuje 90 kociek a 2 figúrky. Je skvelá hračka pre chlapca, ktorá rozvíja jeho jemnú motoriku a predstavivosť. Stavebnice COBI sú kompatibilné s ostatnými značkami. Táto hračky pre chlapcov by nemali chýbať v detskej izbe žiadneho dieťaťa. Všetky predmety, ktoré sú vyobrazené na obale, v balení naozaj nájdete.

Vlastnosti produktu:

- 90 kociek stavebnice

- 2 figúrky

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 5+

Rozmery: 11,5 x 8,5 cm

Rozmery balenia: 19,5 x 18 x 4,5 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať