COBI 1782 ACTION TOWN Upratovacie vozidlo 150 ks | Plastové stavebnice | Inlea.sk
+421 482 304 811

COBI 1782 ACTION TOWN Upratovacie vozidlo 150 ks

Hľadáte štýlové detské autá a dopravné prostriedky pre vášho chlapca? Vyberte si z našej ponuky autá a dopravné prostriedky pre svojho malého pretekára. Detské autíčko je skvelou hračkou, dieťa sa dokáže hrou s autom zabaviť na dlhé hodiny.Postavte si upratovacie vozidlo Cobi 1782 Action Town, ktoré poberie všetok odpad. ... Čítaj ďalej
8,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Výrobca: Cobi
Kód produktu: COBI-1782

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Hľadáte štýlové detské autá a dopravné prostriedky pre vášho chlapca? Vyberte si z našej ponuky autá a dopravné prostriedky pre svojho malého pretekára. Detské autíčko je skvelou hračkou, dieťa sa dokáže hrou s autom zabaviť na dlhé hodiny.

Postavte si upratovacie vozidlo Cobi 1782 Action Town, ktoré poberie všetok odpad. Upratovacia čata vie, čo robiť. Dvojčlenná posádka je vybavená ručným upratovacím zariadením a auto svojimi kefami čistí ulice. Postavené auto má rozmer 9,5 cm x 8 cm. Balenie obsahuje 150 kociek a 2 figúrky smetiarov. Je skvelá hračka pre chlapca, ktorá rozvíja jeho jemnú motoriku a predstavivosť. Stavebnice COBI sú kompatibilné s ostatnými značkami. Všetky predmety, ktoré sú vyobrazené na obale, v balení naozaj nájdete.

Vlastnosti produktu:

- 150 kociek stavebnice

- 2 figúrky

- bezpečné materiály

- dlhá životnosť produktu

- ideálny darček pre každú príležitosť

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 5+

Rozmery postaveného vozidla: 9,5 x 8 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať