COBI 1788 ACTION TOWN Fekálne vozidlo | Plastové stavebnice | Inlea.sk
+421 482 304 811

COBI 1788 ACTION TOWN Fekálne vozidlo

Hľadáte štýlové detské autá a dopravné prostriedky pre vášho chlapca? Vyberte si z našej ponuky autá a dopravné prostriedky pre svojho malého pretekára. Detské autíčko je skvelou hračkou, dieťa sa dokáže hrou s autom zabaviť na dlhé hodiny.Udržiavanie mobilných toaliet v čistote je veľmi dôležitá úloha. Fekálne vozidlo sa môže ... Čítaj ďalej
Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.
Vypredané
Výrobca: Cobi
Kód produktu: COBI-1788

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Hľadáte štýlové detské autá a dopravné prostriedky pre vášho chlapca? Vyberte si z našej ponuky autá a dopravné prostriedky pre svojho malého pretekára. Detské autíčko je skvelou hračkou, dieťa sa dokáže hrou s autom zabaviť na dlhé hodiny.

Udržiavanie mobilných toaliet v čistote je veľmi dôležitá úloha. Fekálne vozidlo sa môže pravidelne používať na vyprázdňovanie mobilných toaliet. Túto veľmi dôležitú prácu vykonávajú 2 šikovní pracovníci. Postavte si úžasné fekálne vozidlo Cobi-1788 Action Town, ktoré sa po odpojení cisterny zmení v nákladiak. Postavené auto má rozmer 15,5 x 11 cm. Vozidlo má pohyblivé časti: nakladaciu rampu a otváracie dvere. Balenie obsahuje 250 kociek a 2 figúrky. Je skvelá hračka pre chlapca, ktorá rozvíja jeho jemnú motoriku a predstavivosť. Stavebnice COBI sú kompatibilné s ostatnými značkami. Táto hračky pre chlapcov by nemali chýbať v detskej izbe žiadneho dieťaťa. Všetky predmety, ktoré sú vyobrazené na obale, v balení naozaj nájdete.

Vlastnosti produktu:

- 250 kociek stavebnice

- 2 figúrky

- multifunkčná hračka

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 6+

Rozmery postavenej hračky: 15,5 x 11 cm

Rozmery balenia: 36 x 24 x 5,5 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať