COBI 1804 ACTION TOWN Pretekárske auto GTS | Plastové stavebnice | Inlea.sk
+421 482 304 811

COBI 1804 ACTION TOWN Pretekárske auto GTS

Hľadáte štýlové detské autá a dopravné prostriedky pre vášho chlapca? Vyberte si z našej ponuky autá a dopravné prostriedky pre svojho malého pretekára. Detské autíčko je skvelou hračkou, dieťa sa dokáže hrou s autom zabaviť na dlhé hodiny.Luxusné žlté auto Cobi 1804 Action Town zo stavebníc zaručene poteší všetkých chlapcov! ... Čítaj ďalej
9,50 €
Skladom do 2 - 4 dní
Výrobca: Cobi
Kód produktu: COBI-1804

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345
Hľadáte štýlové detské autá a dopravné prostriedky pre vášho chlapca? Vyberte si z našej ponuky autá a dopravné prostriedky pre svojho malého pretekára. Detské autíčko je skvelou hračkou, dieťa sa dokáže hrou s autom zabaviť na dlhé hodiny.

Luxusné žlté auto Cobi 1804 Action Town zo stavebníc zaručene poteší všetkých chlapcov! Toto luxusné žlté auto je radosť viesť. Na pretekárskej dráhe sa bude žltá karoséria vynímať a všetci budú iba závidieť. Skvelé cabrio má skúseného šoféra. Postavené auto meria 13 cm na dĺžku a 4,5 cm na výšku. V balení nájdete 109 kusov stavebníc a 1 figúrku šoféra. S touto sadou stavebníc bude zábava pre všetkých detí zaručená. Stavebnice COBI sú kompatibilné s ostatnými značkami. Všetky predmety, ktoré sú vyobrazené na obale, v balení naozaj nájdete. Hračka rozvíja manuálnu zručnosť a jemnú motoriku.

Vlastnosti produktu:

- 109 kusov kociek stavebnice
- 1 figúrka šoféra
- bezpečné materiály
- dlhá životnosť produktu

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 5+

Rozmery (d x v): 13 x 4,5 cm

Rozmery balenia: 23,5 x 18 x 5 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať