Dekorácia na stenu TIM - sivá | Tapety a dekorácie na stenu | Inlea.sk

Dekorácia na stenu TIM - sivá

Chcete skrášliť detskú izbičku? Luxusná dekorácia na stenu Tim v podobe samolepiek zaručene spestrí izbičku vašich detí a vyčaruje príjemnú atmosféru.Táto nádherná samolepiaca dekorácia na stenu v podobe chlapčeka Tim s lietajúcim šarkanom je dobrou voľbou do detskej ... Čítaj ďalej
43,05 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: PASTELOWE LOVE
Kód produktu: PAS-tim-gr

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Chcete skrášliť detskú izbičku? Luxusná dekorácia na stenu Tim v podobe samolepiek zaručene spestrí izbičku vašich detí a vyčaruje príjemnú atmosféru.

Táto nádherná samolepiaca dekorácia na stenu v podobe chlapčeka Tim s lietajúcim šarkanom je dobrou voľbou do detskej izbičky. Tim je veselý chlapec, ktorý sa rád hrá na dvore. Jeho obľúbenou činnosťou je púšťanie farebného lietajúceho draka. Nálepky sú perfektnou alternatívou k tradičným tapetám, ktoré úžasne premieňajú každodennú izbičku na detské kráľovstvo plné zábavy a snov. Táto súprava samolepiek obsahuje chlapčeka s lietajúcim drakom, sadu hviezdičiek a bodiek. S touto originálnou a modernou dekoráciou môžete vytvoriť skutočne jedinečný vzhľad steny miestnosti. Samolepky sú zafixované špeciálnym matným laminátom, ktorý ich chráni pred poškriabaním pri každodennom používaní a ten tiež uľahčuje lepenie - film je silnejší a ľahšie sa prenáša na stenu. Je jednoducho elegantný a veľmi vkusný moderný doplnok, každý teraz môže mať svoj malý svet priamo vo svojej izbičke!

Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškriabaniu

- vystužené matným laminátom

- ľahká manipulácia - hrubšia fólia, ľahšie sa prenáša

- fólia najvyššej kvality - certifikát BASF

- vyrezané tvary bez pozadia

- balené v biologicky rozložiteľných obaloch, ktoré šetria životné prostredie

- odolný proti vlhkosti a UV žiareniu


Dôležité: Priľnavosť nálepiek sa môže líšiť v závislosti od typu farby na stenu. Neodporúčame aplikovať nálepku na stenu pokrytú latexovými, klzkými alebo voskovými farbami.

 Parametre produktu

Rozmery:

- výška: 71 cm

- šírka: 88 cm

Farba: sivá

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!