Detská preliezka LIFETIME 101301 GEODOME | Detské záhradné ihriská | Inlea.sk
+421 482 304 811

Detská preliezka LIFETIME 101301 GEODOME

Stabilná a veľmi kvalitná detská preliezka v tvare iglu. Preliezanie, lezecké schopnosti, posilňovanie, veľa zábavy v každom okamihu. Zostava je veľmi stabilná. Kombinácia oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Odolnosť voči vplyvu počasia. Plast na slnku nežltne ani nekrehne. Určené iba ... Čítaj ďalej
565,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: LIFETIME
Kód produktu: LG1195

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345
Stabilná a veľmi kvalitná detská preliezka v tvare iglu. Preliezanie, lezecké schopnosti, posilňovanie, veľa zábavy v každom okamihu. Zostava je veľmi stabilná. Kombinácia oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Odolnosť voči vplyvu počasia. Plast na slnku nežltne ani nekrehne. Určené iba pre súkromné (domáce) použitie. Pre deti vo veku 3 - 10 rokov.

Možno ste však netušili, že detské preliezky sú skvelým prostriedkom pre rozvoj hrubej motoriky. Deti si pri lezení trénujú koordináciu pohybov, rovnováhu, posilňujú svaly. Motivuje ich k pohybu a je všestranne užitočné pre rozvoj pohybovej sústavy. Ak deti nemajú na záhrade dostatok podnetov, veľmi rýchlo sa tam začnú nudiť. Nemožno sa potom čudovať, že skôr či neskôr zakotvia radšej pri počítači alebo pred televízorom. Pobyt a pohyb na čerstvom vzduchu je v súčasnej pretechnizovanej dobe pre dieťa tým najlepším. Detská preliezka je bezpochyby jeden zo spôsobov, ako k nemu deti motivovať.

Vlastnosti produktu:

- rám preliezačky je vyrobený z práškovej lakovanej ocele s texturovanou povrchovou úpravou (ochrana proti hrdzi).

- montáž: 2 dospelé osoby cca 2 hodiny

- pre deti vo veku 3 - 10 rokov

 Parametre produktu

Rozmery v rozloženom stave:
- dĺžka 234 cm
- šírka 241 cm
- výška 76 - 89 cm
Rozmery v zloženom stave:
- dĺžka 123,5 cm
- šírka 55,5 cm
- výška 32,5 cm
Celková možná záťaž: 272 kg
Hmotnosť: 51,3 kg

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!