Detská preliezka s plachtou LIFETIME 90612 GEODOME - modro/hnedá | Detské záhradné ihriská | Inlea.sk

Detská preliezka s plachtou LIFETIME 90612 GEODOME - modro/hnedá

Stabilná a veľmi kvalitná detská preliezka v tvare iglu. Preliezanie, lezecké schopnosti, posilňovanie, veľa zábavy v každom okamihu. Zostava je veľmi stabilná. Kombinácia oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Odolnosť voči vplyvu počasia. Plast na slnku nežltne ani nekrehne. Určené iba ... Čítaj ďalej
635,90 €
Skladom u dodávateľa
Výrobca: LIFETIME
Kód produktu: LG2525

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]
Stabilná a veľmi kvalitná detská preliezka v tvare iglu. Preliezanie, lezecké schopnosti, posilňovanie, veľa zábavy v každom okamihu. Zostava je veľmi stabilná. Kombinácia oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Odolnosť voči vplyvu počasia. Plast na slnku nežltne ani nekrehne. Určené iba pre súkromné (domáce) použitie. Pre deti vo veku 3 - 10 rokov. Tento model preliezačky obsahuje navyše vnútornu PE plachtu, takže svojmu dieťaťu na záhrade pripravíte i skvelý prístrešok.

Možno ste však netušili, že detské preliezky sú skvelým prostriedkom pre rozvoj hrubej motoriky. Deti si pri lezení trénujú koordináciu pohybov, rovnováhu, posilňujú svaly. Motivuje ich k pohybu a je všestranne užitočné pre rozvoj pohybovej sústavy. Ak deti nemajú na záhrade dostatok podnetov, veľmi rýchlo sa tam začnú nudiť. Nemožno sa potom čudovať, že skôr či neskôr zakotvia radšej pri počítači alebo pred televízorom. Pobyt a pohyb na čerstvom vzduchu je v súčasnej pretechnizovanej dobe pre dieťa tým najlepším. Detská preliezka je bezpochyby jeden zo spôsobov, ako k nemu deti motivovať.

Vlastnosti produktu:

- rám preliezačky je vyrobený z práškovej lakovanej ocele s texturovanou povrchovou úpravou (ochrana proti hrdzi).

- montáž: 2 dospelé osoby cca 2 hodiny

- pre deti vo veku 3 - 10 rokov

 Parametre produktu

Rozmery v rozloženom stave:
- Ø 305 cm
- výška v najvyššom bode 152 cm
Rozmery v zloženom stave:
- dĺžka 111 cm
- šírka 64 cm
- výška 19 cm
Hmotnosť: 50 kg
Únosnosť: 272 kg
Veková kategória: deti 3 - 10 rokov

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!