InGarden detská šmykľavka + basketbalový kôš 2v1 | Detské šmykľavky | Inlea.sk

InGarden detská šmykľavka + basketbalový kôš 2v1

Detské šmykľavky sú veľmi jednoduché hračky, ktoré milujú menšie i väčšie deti.  Šmýkanie na šmykľavke, samozrejme s asistenciou dospelého, si dokážu užiť už batoľatá a vyšantia sa na nej i deti v predškolskom veku, dokonca aj školáci. Okrem toho, správna šmykľavka nájde svoje využitie na záhrade, v pieskovisku, ale ... Čítaj ďalej
129,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: InGarden
Kód produktu: RA-ZOG.CHD-160

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detské šmykľavky sú veľmi jednoduché hračky, ktoré milujú menšie i väčšie deti.  Šmýkanie na šmykľavke, samozrejme s asistenciou dospelého, si dokážu užiť už batoľatá a vyšantia sa na nej i deti v predškolskom veku, dokonca aj školáci. Okrem toho, správna šmykľavka nájde svoje využitie na záhrade, v pieskovisku, ale napríklad aj v bazéne či v detskej izbe. O tom, že zábavu na šmykľavke si deti užívajú, určite niet pochýb. Mnohé z nich dokážu šmýkaním sa stráviť celé hodiny.

Možno ste však netušili, že detské šmykľavky sú skvelým prostriedkom pre rozvoj hrubej motoriky. Deti si pri šmýkaní trénujú koordináciu pohybov, rovnováhu, posilňujú svaly. Motivuje ich k pohybu a je všestranne užitočné pre rozvoj pohybovej sústavy.Ak deti nemajú na záhrade dostatok podnetov, veľmi rýchlo sa tam začnú nudiť. Nemožno sa potom čudovať, že skôr či neskôr zakotvia radšej pri počítači alebo pred televízorom. Pobyt a pohyb na čerstvom vzduchu je v súčasnej pretechnizovanej dobe pre dieťa tým najlepším. Šmykľavka je bezpochyby jeden zo spôsobov, ako k nemu deti motivovať.

Vďaka tejto skvelej šmykľavke už nemusíte chodiť do detského parku či na ihrisko. Táto atraktívna šmykľavka poskytne Vašim deťom zábavu na celé hodiny. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu je pevná a stabilná a tým pádom je bezpečnosť pri užívaní zaručená. Súčasťou sú protišmykové schody, po ktorých môžu deti bezpečne vyliezť a následne sa zošmyknúť. Ďalej je súčasťou aj basketbalový kôš s loptičkou.

Vlastnosti produktu:

• kvalitné materiály

• pevnosť a stabilita

• protišmykové schody

• atraktívny dizajn

Šmykľavka je vhodná predovšetkým do exteriéru kvôli rozmerom ale je možné ju použiť aj do interiéru. Kúpou tejto šmykľavky si zároveň kúpite aj kopu voľného času, keďže vaše deti sa pokojne a bezpečne môžu zabávať s touto šmykľavkou celé hodiny. 

 Parametre produktu

Celková dĺžka: 159 cm

Celková výška: 100 cm

Dĺžka šmykľavky: 136 cm

Šírka basketbalového koša: 16 cm

Dóri
19.04.2019
Hodnotenie: 5

Szuper!
Könnyű össze-és szét szerelni, de mégis masszív, biztonságos, és nagyon dekoratív! A csúszdalapit két magasságba is lehet állítani. A gyerekek imádják! 2 éves ikerpár és 4éves nővérük is örömmel használják! Ajánlom mindenkinek, aki kicsit félősebb szülő, mert nem létrája ,hanem lépcsője van, és felül magas,biztonságos kapaszkodója!


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať