Detské chodítko s hojdačkou a silikónovými kolieskami New Baby Little Racing Car | Chodítko | Inlea.sk

Detské chodítko s hojdačkou a silikónovými kolieskami New Baby Little Racing Car

Lezenie je minulosťou a vaše dieťatko by už chcelo začať testovať aké je to chodiť po vlastných? Chodítka sú na to ideálnym riešením, keďže pomáhajú vašej ratolesti cvičiť koordináciu a zdokonaľovať plnohodnotnú chôdzu zábavnou formou. Spojte príjemne s užitočným a vyberte si ideálne chodítko pre vášho malého ... Čítaj ďalej
91,90 €
Skladom
Očakávané doručenie 4. október
Výrobca: NEW Baby
Kód produktu: 39131

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Lezenie je minulosťou a vaše dieťatko by už chcelo začať testovať aké je to chodiť po vlastných? Chodítka sú na to ideálnym riešením, keďže pomáhajú vašej ratolesti cvičiť koordináciu a zdokonaľovať plnohodnotnú chôdzu zábavnou formou. Spojte príjemne s užitočným a vyberte si ideálne chodítko pre vášho malého drobca. 

Detské chodítko s hojdačkou NEW BABY v modernom dizajne malého autíčka má veľmi pohodlný poťah, je na 4 kolieskach a je vybavená 6 bezpečnostnými podložkami. Príjemné farby a príslušenstvá zaručene prilákajú pozornosť detí a v chodítku sa budú skvele zabávať dlhé hodiny. Je výškovo nastaviteľné na niekoľko polôh, so spevnenou chrbtovou opierkou. Interaktívny hrací pultík obsahuje volant, otáčacie zrkadlá, vydáva zvuky, svieti a je možné ho vybrať pre prístup k jedálenskému pultíku. Dostatočne široká základňa zabráni dieťaťu poranenia pri strete s nábytkom. Chodítko je vyrobené z kvalitného plastového materiálu. Zaobstarajte svojmu dieťatku toto kvalitné chodítko, ktoré mu zaručí bezpečnosť pri jeho prvých krokoch!


Vlastnosti produktu:

- hrací pultík so zvukmi

- pohodlné sedadlo

- predné otočné kolieska pre lepšiu ovládateľnosť

- bezpečnostné gumové podložky

- jednoduché skladanie

- zvukové a svetelné efekty

- batérie 2 x 1,5V AA nie sú súčasťou balenia

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 6 mesiacov

Rozmery: 75 x 70 cm

Nosnosť: 12 kg

Hmotnosť: 5,5 kg

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať