+421 905 602 345

Elektrické štvorkolky pre deti

Hľadáte kvalitné a bezpečné elektrické štvorkolky pre deti? Ponuka Inlea.sk je bohatá na množstvo detských elektrických vozidiel. Elektrická štvorkolka je skvelý darček pre každé aktívne dieťa. Detské elektrické štvorkolky prinášajú veľa zábavy a dobrodružstiev. V našej ponuke sa nachádzajú aj výnimočné elektrické autíčka pre deti alebo štýlové elektrické motorky. Nové elektrické vozidlá na vás čakajú v internetovom obchode Inlea.sk

Elektrická štvorkolka Toyz Raptor green Detská štvorkolka Toyz. Štvorkolka skvele jazdí a má 2 silné motory. Jazdí zošliapnutím pedálu na st..

154,00 €

Elektrická štvorkolka QUAD ATV MONSTER 24V Elektrická štvorkolka pre deti, ktorej vzhľad zaručene očarí všetky deti! Vlastnosti produktu:• moto..

237,90 €

Elektrická štvorkolka QUAD 4x4 Táto moderná štvorkolka zaručene ohúri všetky deti!  Vlastnosti produktu:• motor: 4 x 45W ..

220,00 €

Elektrická štvorkolka Toyz Raptor red Detská štvorkolka Toyz. Štvorkolka skvele jazdí a má 2 silné motory. Jazdí zošliapnutím pedálu na st..

154,00 €

Elektrická štvorkolka Toyz Raptor blue Detská štvorkolka Toyz. Štvorkolka skvele jazdí a má 2 silné motory. Jazdí zošliapnutím pedálu na st..

154,00 €