Detský koberec Závodná dráha Melissa & Doug | Detské koberce | Inlea.sk

Detský koberec Závodná dráha Melissa & Doug

Hľadáte kvalitný koberec do detskej izby, ktorý poslúži nie len ako krásna dekorácia ale aj ako skvelé miesto na hranie pre Vaše deti?  Koberec je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu a je príjemný na dotyk, vďaka čomu poslúži deťom okrem dekorácie aj ako miesto na hranie či ... Čítaj ďalej
46,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: MELISSA & DOUG
Kód produktu: NE-19401

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hľadáte kvalitný koberec do detskej izby, ktorý poslúži nie len ako krásna dekorácia ale aj ako skvelé miesto na hranie pre Vaše deti?  Koberec je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu a je príjemný na dotyk, vďaka čomu poslúži deťom okrem dekorácie aj ako miesto na hranie či leňošenie. Detský koberec vhodný do detskej izbičky, čo rozvíja detskú fantáziu a motivuje dieťa k hraniu. Veľký tkaný koberec s obrázkom závodnej dráhy očarí všetkých malých pretekárov. Na trati môžu deti vyskúšať závodenie s príslušnými autíčkami, natankovať pri zastávke v boxoch, prejsť okolo jasajúcich davov a nakoniec sa už len ponáhľať do ciele! S týmto kobercom bude zábava!

Koberec je vybavený protišmykovou úpravou - bezpečným na všetkých podlahových plochách. Má krásnu trvalú farbu a má vystužené lemy zabraňujúce štiepenie.

Koberec je určený na hranie nielen pre chlapcov, ale aj pre dievčatá, ktorým hra s autíčkami nie je cudzia. Očarí všetky detské návštevy, ktoré prídu!

Balenie obsahuje: 1 koberec s farebnou potlačou závodnej dráhy a 4 drevené autíčka.


Vlastnosti produktu:

- kvalitný a na dotyk príjemný materiál

- krásna dekorácia

- priestor na hranie či leňošenie

- protišmyková úprava

- pevný lem a spracovanie zaručujúce odolnosť

- materiál odolný proti znečisteniu

- vodou umývateľný

 Parametre produktu

Materiál: 100% akryl

Rozmer: 100 x 91 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať