Elektrické autíčko Toyz AUDI Q7-2 motory - biele | Elektrické detské vozidlá | Inlea.sk
+421 482 304 811

Elektrické autíčko Toyz AUDI Q7-2 motory - biele

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrické autíčko. Detské elektrické autíčko dáva dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič, pretekár formule alebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

279,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Výrobca: TOYZ
Kód produktu: 31367

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrické autíčko. Detské elektrické autíčko dáva dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič, pretekár formule alebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa cíti zrelšie a vážnejšie, získava pocit zodpovednosti, vyvíja sa u neho priestorové vnímanie, koordinácia, oboznamuje sa s pravidlami cestnej premávky a zvyšuje sa dôvera vo vlastné schopnosti.

Detský elektrický automobil je plnohodnotné vozidlo, ktoré funguje na batériu. Elektrické autíčko sa dáva do pohybu po stlačení pedála, resp. diaľkového ovládania. Konštrukcia detských elektrických vozidiel je podobná konštrukcii skutočných automobilov. Majú brzdy,  svetlo, spiatočku a dokonca aj prevodovku.Od skutočných áut sa líšia veľkosťou, spôsobom pohonu a samozrejme rýchlosťou, ktorá je nižšia a pre jazdu detí bezpečná.

Dokonca, radosť z jazdy v „ skutočnom“ aute môžete dopriať aj tým najmenším, pretože mnohé elektrické autíčka viete ovládať pomocou diaľkového ovládania.

Detské elektrické autíčko skvele jazdí a má 2 silné motory. Smer jazdy určíte páčkou vpred / vzad, ktorá je pri volante. Auto má veľa funkcií ako je tlačidlo pre zapnutie vozidla, vstup pre MP3 / SD, tlačidlo pre zmenu rýchlosti (pomaly alebo rýchlo), indikátor stavu batérie a spätné zrkadlá. Na volante je tlačidlo, ktoré po stlačení hrá melódie a tlačidlo pre klaksón. Kvalitné kolesá, pevná a kvalitná konštrukcia a LED osvetlenie, to všetko je zárukou bezpečia pre Vaše deti. Batéria sa jednoducho nabíja nabíjačkou. Po nabití dieťa môže jazdiť cca 2 hodiny. Rodič sa môže diskrétne postarať o bezpečnosť dieťaťa pomocou diaľkového ovládača. Diaľkové ovládanie autíčka s frekvenciou 2,4 GHz, je priamo spárované s daným vozidlom, nehrozí tak signálne rušenie od ostatných automobilov.


 Vlastnosti produktu:

- určené pre deti od 3-8 rokov do hmotnosti 30 kg

- motor: 2x 12V, 35W

- batéria 12V 7Ah

- rýchlosť 3-5 km/h

- pedál u vodiča ovládajúci jazdu

- pohodlné sedadlo s bezpečnostným pásom

- tlačítko pre zapnutie vozidlá

- tlačítko pre zmenu rýchlosti (pomaly alebo rýchlo)

- tlačítko, ktoré ovláda jazdu vpred / vzad

- LED osvetlenie

- indikátor stavu batérie

- tlačítko na volante, ktoré po stlačení hrá melódie

- vstup pre pripojenie MP3/SD

- jazdí na nabíjaciu batériu

- nabíjačka vstup - AC220V, 50Hz, výstup-DC12V 1000mA

- kvalitné kolesá s krytmi

- klaksón

- diaľkový ovládač, batérie 2 ks-AA 1,5V

 Parametre produktu

Čas dobíjania batérie: 8-10 hod

Typ batérie: 12V 7Ah

Rýchlosť auta: 3-5 km/h

Doba prevádzky: 2 hod

Motor: 12V 35W - 2 motory

Rozmery: 112x51x57 cm.

Čas dobíjania batérie: 8-10 hod

Typ batérie: 12V 7Ah

Rýchlosť auta: 3-5 km/h

Doba prevádzky: 2 hod

Motor: 12V 35W - 2 motory

Rozmery: 112x51x57 cm.

Elektrické autíčka
Značka auta Audi

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať