Fínska sauna KARIBU FLORA 2 (52953) | Sauny | Inlea.sk
+421 482 304 811

Fínska sauna KARIBU FLORA 2 (52953)

Predpokladaný termín doručenia tovaru približne do 2-4 mesiacov od vytvorenia objednávky!!!Tento model fínskej sauny je určený do temperovaných interiérov domu alebo bytu. Jej výrobca, firma KARIBU HOLZTECHNIK z nemeckých Brém, dokázala svojimi výrobkami úspešne nadviazať na stáročnú tradíciu škandinávskeho saunovania a súčasne ... Čítaj ďalej
2 810,00 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: KARIBU HOLZTECHNIK
Kód produktu: LG1945

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Predpokladaný termín doručenia tovaru približne do 2-4 mesiacov od vytvorenia objednávky!!!

Tento model fínskej sauny je určený do temperovaných interiérov domu alebo bytu. Jej výrobca, firma KARIBU HOLZTECHNIK z nemeckých Brém, dokázala svojimi výrobkami úspešne nadviazať na stáročnú tradíciu škandinávskeho saunovania a súčasne do nej zapracovať dnešnú modernú technológiu. Menšia fínska sauna určená pre dve osoby. Má rozmer 245 x 245 cm s rohovými dverami. Saunu dodávame VRÁTANE strešného venca a integrovaného LED osvetlenia. Sauna je celá vyrobená z dreva severského smreku. Drevo pochádza zo vzdialeného severu Európy a je chemicky úplne neošetrené (nie je ani namorené ani nalakované). V dôsledku toho je prosté všetkých známych problematických látok, ktoré by sa v priebehu saunovania mohli z dreva uvoľňovať. Táto interiérová sauna vykazuje mimoriadne tepelnoizolačné vlastnosti. Steny sauny sú zložené z vnútornej a vonkajšej vrstvy špeciálne hladených dosiek s perom a drážkou, medzi ktorými je 42 mm hrubá tepelná izolácia v podobe minerálnej vlny. Celková hrúbka steny je tak 68 mm. Celosklenené dvere sú z dymovo hnedého bezpečnostného skla hrúbky 8 mm. Priechodné rozmery dverí sú 64 x 173 cm. Dvere možno namontovať ako ľavé alebo pravé. Rukoväť dverí v KARIBU dizajne. Sauna nemá vlastnú podlahu a je nutné ju umiestniť výhradne v miestnosti s odpovedajúcou podlahovou krytinou, ideálne dlažbou. 

Saunové pece od renomovaného nemeckého výrobcu Karibu:

Pece 3,6 kW - K tomuto modelu sauny je možné dokúpiť úspornú elektrickú pec 3,6 kW, ktorá je opatrená klasickou šnúrou a je možné ju ihneď zapojiť do zásuvky 230 V. Je primárne určená pre fínske sauny malých rozmerov.  Nevýhodou je o niečo dlhšia doba vyhrievania sauny, výhodou jednoduché zapojenie bez nutnosti elektrikára. Saunovú pec 3,6 kW dodávame s integrovaným ovládačom priamo na peci alebo s externým ovládačom (pre montáž zvonku sauny).

Pece 9 kW - Oveľa výkonnejšia 9 kW saunova pec. Vyžaduje však 400 V, istenie 16 A, kábel 5 x 2,5 mm a zapojenie doporučujeme odborníkom. Pec má dostatočný vykurovací výkon aj pre väčšie fínske sauny. V tých malých potom vyniká rýchlosťou vyhrievania, sauna je pripravená krátko po jej zapnutí. Nevýhodou je však prvotne komplikovanejšie zapojenie. Dodávame s integrovaným ovládačom priamo na peci alebo s externým digitálnym ovládačom (pre montáž zvonku sauny).

Všetky modely saunových pecí majú vnútorné časti z korózie odolných materiálov.


Výbava a príslušenstvo:

Obsahom štandardného balenia je 3 x lavica z osikového dreva (2x šírka 57 cm + 1x šírka 52 cm, max 250 kg) a drevený ochranný rám na pec. Odporúčame ďalšie saunové príslušenstvo z našej ponuky.

Pred nákupom sauny:

Pred nákupom sauny odporúčame overiť súhlas majiteľa bytu. Potom je nutné zistiť, aké máte možnosti pre pripojenie saunových kachlí, tj. či je v byte na dostupnom mieste 400 V a či máte istič min 16 A. Podľa toho urobte výber saunovej pece.

Výrobok dodávame v rozloženom stave. Produkt nie je určený pre komerčné využitie.

UPOZORNENIE! 
Termín doručenia sa môže v niektorých prípadoch líšiť od uvedeného. Ohľadom presného termínu doručenia prosím kontaktujte našu zákaznícku linku. 

 Parametre produktu

Typ sauny: vnútorná
Výrobca: KARIBU HOLZTECHNIK
Kategória: vnútorné sauny
Materiál konštrukcie: severský smrek
Hrúbka steny: 68 mm
Hrúbka izolácie: 42 mm
Dvere: celosklenené - dymové sklo 8 mm
Materiál lavíc a príslušenstva: osikove drevo
Počet a rozmer lavíc: 3x / 2x šírka 57 cm + 1x šírka 52 cm
Podhlavník: 1
Počet osôb: 2
Odporúčané pece: 3,6 kW alebo 9 kW
Saunové kachle: nie
Saunové kamene: nie
Šírka (vonkajšia): 2,10 m
Hĺbka k stene: 2,45 m
Výška (vonkajšia): 2,45 m
Hmotnosť: 420 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať