Písací stôl 100 x 60 x 75 cm TAIPIT Comp - Dark Legno | Písacie stoly | Inlea.sk
+421 482 304 811

Písací stôl 100 x 60 x 75 cm TAIPIT Comp - Dark Legno

Moderný kancelársky nábytok kladie dôraz nielen na dizajn, ale najmä na ergonomické prvky. Kancelársky nábytok pre tých, ktorí sú nároční nielen voči sebe, ale kladú vysoké nároky aj pri vytváraní pracovného prostredia. Vyberte si z našej širokej ponuky rôznych typov.Mimoriadne praktický písací stôl so stolovou ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

74,90 €
Predobjednávka
Výrobca: Taipit
Kód produktu: TA7018347

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Moderný kancelársky nábytok kladie dôraz nielen na dizajn, ale najmä na ergonomické prvky. Kancelársky nábytok pre tých, ktorí sú nároční nielen voči sebe, ale kladú vysoké nároky aj pri vytváraní pracovného prostredia. Vyberte si z našej širokej ponuky rôznych typov.

Mimoriadne praktický písací stôl so stolovou doskou 100 x 60 cm je vybavený policami. Perfektná voľba na doplnenie vybavenia modernej kancelárie a pracovne. Stôl, ktorý má štvorcové tvary, bude štýlovým, mladistvým prvkom miestnosti a vďaka mnohým úložným priestorom si počas práce môžete nechať všetko na dosah ruky. Na širokej pracovnej ploche je dostatok miesta na uloženie monitora, klávesnice. Odbornú literatúru a šanóny si môžete ukladať na poličkách. Stolová doska je vyrobená z laminovanej drevotriesky s hrúbkou 16 mm, hrany sú vybavené odolnými plastovými ABS hranami pre dlhodobé použitie. Vrchnú vrstvu tvorí laminát odolný voči opotrebeniu impregnovaný melamínovou živicou. Vďaka rozmerom je tento písací stôl veľmi praktický, keďže sa jednoducho zmestí aj v menšej miestnosti.

Vlastnosti produktu:

- široká pracovná plocha

- odolné plastové ABS hrany

- moderný dizajn

- jednoduchá montáž

 Parametre produktu

Materiál: trojvrstvové ekologické MDF dosky

Rozmery:

- výška: 75 cm

- šírka: 100 cm

- hĺbka: 60 cm

Hrúbka stolovej dosky: 1,6 cm

Hrúbka plastových ABS hrán: 1 mm

Hmotnosť: 23 kg

Farba: Tmavá Legno

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať