Trekingové palice pre deti HAVEN Junior- zelené | Trekingové palice | Inlea.sk

Trekingové palice pre deti HAVEN Junior- zelené

V dnešnej dobe sú u turistov veľmi obľúbené trekingové palice alebo tiež teleskopické palice. Trekingové palice oceníte hlavne pri letných i zimných prechádzkach v prírode. Sú užitočným turistickým vybavením pre všetkých cestovateľov a turistov. Skvelé sú pri využití na skialp, či snežniciach alebo pre ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

10,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Haven
Kód produktu: HE-27662

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

V dnešnej dobe sú u turistov veľmi obľúbené trekingové palice alebo tiež teleskopické palice. Trekingové palice oceníte hlavne pri letných i zimných prechádzkach v prírode. Sú užitočným turistickým vybavením pre všetkých cestovateľov a turistov. Skvelé sú pri využití na skialp, či snežniciach alebo pre nordic walking.

Trekingové palice Haven Junior sú navrhnuté špeciálne pre najmladších turistovKomfortná rukoväť zaisťuje dobrú priľnavosť. Vďaka nim bude mať chôdza pravidelný rytmus, ktorý zaisťuje správne dýchanie. Trekingové palice vám pri chôdzi pomôžu zapojiť celé telo, čo znamená, že chôdza s palicami má oveľa pozitívnejší vplyv na vašu telesnú kondíciu než chôdza bežná. Chôdza s trekingovými palicami je možná po celý rok, kdekoľvek a v každom veku - svoju chôdzu môžete vždy prispôsobiť svojim možnostiam.

Vlastnosti produktu:

- trojdielne neodpružené palice

- vybavené neoprénovým pútkom

 Parametre produktu

Rozmery:

- dĺžka transportná: 58 cm

- dĺžka maximálna: 90 cm

Hmotnosť (2 palice): 0,160 g

Farba: zelená

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať