+421 905 602 345

Záhradné hojdačky

Hľadáte kvalitné a bezpečné záhradné hojdačky? V našej ponuke nájdete hojdačky na záhradu v rôznych prevedeniach a farebných kombináciách. Záhradná hojdačka poteší malých aj veľkých, pobyt na hojdačke je príjemný relax počas teplých letných dní. Nakupujte záhradný nábytok na Inlea.sk. U nás nájdete aj skvelé detské hojdačky alebo zábavné trampolíny. Jedinečné hračky do záhrady nájdete v ponuke Inlea.sk

AGA záhradná hojdačka MAJKA Dark Brown Záhradná hojdačka MAJKA má moderný dizajn a je vhodná pre vonkajšie použitie ako napríklad terasy, b..

67,00 €

Aga Záhradná hojdačka 2v1 GRANDLUX Dark Blue Vonkajšia záhradná hojdačka 2 v 1, ktorú ľahko zmeníte na veľké lehátko s možnosťou sedenia z o..

175,00 €

Aga Záhradná hojdačka MONTENEGRO Dark Grey Záhradná hojdačka MONTENEGRO v modernom dizajne je vhodná pre vonkajšie využitie ako napríklad na zá..

82,00 €

Aga Záhradná hojdačka 2v1 GRANDLUX Light Grey Vonkajšia záhradná hojdačka, ktorú ľahko zmeníte na veľké lehátko s možnosťou sedenia z oboch strán...

175,00 €

Aga Záhradná hojdačka MONTENEGRO Dark Brown Záhradná hojdačka MONTENEGRO v modernom dizajne je vhodná pre vonkajšie využitie ako napríklad na zá..

82,00 €

AGA záhradná hojdačka 2v1 8005 Dark Green AGA záhradná hojdačka 2v1 8005 Dark Green     Vonkajšia záhradná hojdačka, ktorú ľahko zmeníte na ve..

159,00 €

Aga Záhradná hojdačka MAJKA Green White Zahradní houpačka MAJKA v moderním designu, vhodná pro venkovní využití na zahrady, terasy, balkóny ..

67,00 €

AGA záhradná hojdačka MONTENEGRO Green Záhradná hojdačka MONTENEGRO v modernom dizajne je vhodná pre vonkajšie využitie ako napríklad ..

82,00 €