Batoh NILS Camp CBT7156 Jagerfly modrý | Batohy | Inlea.sk

Batoh NILS Camp CBT7156 Jagerfly modrý

Batoh NILS Camp CBT7156 Jagerfly je ideálnou voľbou pre všetkých turistov a outdoorových nadšencov. Model Jagerfly má celkom 2 priehradky s celkovým objemom 30 litrov. Veľká hlavná komora sa otvára pomocou dvojcestného zipsu, priestor je dostatočne veľký na uloženie všetkých vecí potrebných napríklad na celodenný výlet s ... Čítaj ďalej
24,72 €
Skladom u dodávateľa
Výrobca: NILS Camp
Kód produktu: 15-07-110

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Batoh NILS Camp CBT7156 Jagerfly je ideálnou voľbou pre všetkých turistov a outdoorových nadšencov.

Model Jagerfly má celkom 2 priehradky s celkovým objemom 30 litrov. Veľká hlavná komora sa otvára pomocou dvojcestného zipsu, priestor je dostatočne veľký na uloženie všetkých vecí potrebných napríklad na celodenný výlet s deťmi. Do prednej komory sa zmestia dokumenty a zložky až do veľkosti A4. Predné vrecko má popruh so sponou a je určené na menšie predmety, ako je peňaženka, mobilný telefón alebo tablet. V blízkosti pútka je malé vrecko na zips, vhodné napríklad na baterku. Po stranách batohu sú 2 priehradky, do ktorých sa zmestí napríklad fľaša na vodu, dlhšie predmety sa dajú dodatočne upevniť pomocou popruhov s prackami. Pútka na bokoch slúžia na pripevnenie turistických palíc. Na spodnej strane batohu sa nachádzajú 2 dĺžkovo nastaviteľné popruhy, ktoré možno použiť napríklad na pripevnenie karimatky. Posledné 2 vrecká na zips sa nachádzajú na bedernom popruhu a možno ich použiť na mince alebo kľúče od domu.

Polstrovaný chrbát zo sieťoviny je vybavený systémom NILS Vent, ktorý zabezpečuje cirkuláciu vzduchu medzi batohom a chrbtom, čím znižuje potenie. Pohodlné, polstrované popruhy sú dĺžkovo nastaviteľné. Na hornej strane nájdeme pohodlnú rukoväť na nosenie batohu v ruke a pútko na zavesenie batohu. Na lepšie rozloženie nákladu je batoh Jagerfly vybavený hrudným a bedrovým pásom. Spona hrudného pásu slúži aj ako praktická píšťalka.


Parametre:

  • Materiál: Nylon
  • Rozmery a objem batohu: 51 x 30 x 22 cm, 30 litrov
  • 2 priehradky, 3 vrecká, 3 vrecká na zips
  • Hmotnosť: 750 g

Poznámka:

  • Certifikát, štandard:
  • Záruka: 24 mesiacov


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!