Citrát vápenatý nápoj v prášku 120 g T.M. Tradíció Manufaktúra | Výživové doplnky ,vitamíny | Inlea.sk
Novinka

Citrát vápenatý nápoj v prášku 120 g T.M. Tradíció Manufaktúra

Vápnik zohráva kľúčovú úlohu pri udržiavaní pevnosti a hustoty kostí, ale je nevyhnutný aj pre správnu funkciu srdca a krvného obehu, zdravie nervov a svalov.Citrát vápenatý sa zo všetkých zlúčenín vápnika najlepšie vstrebáva z čreva a má najlepšie biologické využitie. ... Čítaj ďalej
5,11 €
Skladom u dodávateľa
Kód produktu: CA-20586

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Vápnik zohráva kľúčovú úlohu pri udržiavaní pevnosti hustoty kostí, ale je nevyhnutný aj pre správnu funkciu srdca a krvného obehu, zdravie nervov svalov.

Citrát vápenatý sa zo všetkých zlúčenín vápnika najlepšie vstrebáva z čreva a má najlepšie biologické využitie. Pri používaní sa tiež nemusíte obávať tvorby obličkových kameňov, pretože citrát okysľuje moč, takže sa vápnikové kamene nemôžu vylučovať.

Vápnik je najrozšírenejším minerálom v ľudskom tele. Pomáha budovať silné kosti kĺby a spolu s cvičením je obzvlášť dôležitý pri prevencii osteoporózy. Ak telo nemá dostatok vápnika, snaží sa ho nahradiť z kostí a zubov.

Vápnik spolu s horčíkom predchádza a zmierňuje svalové kŕče. Dostatočný príjem dokáže znížiť vysoký krvný tlak, takže sa podieľa aj na udržiavaní zdravých ciev.

Na zabezpečenie správneho vstrebávania vápnika je dôležité zabezpečiť aj dostatočný príjem vitamínu D.


Odporúčané dávkovanie:

1 x 5 ml odmerka (3g). Toto množstvo obsahuje 79 % odporúčanej dennej dávky pre dospelých.


Informácie

Výživové doplnky sú klasifikované ako potraviny a hoci môžu mať priaznivý fyziologický účinok, ktorý sa môže u každého jednotlivca líšiť, nie je dovolené pripisovať výrobkom preventívny alebo liečebný účinok, ani odkazovať na takéto vlastnosti počas ich označovania, zobrazovania a reklamy.

 Parametre produktu

Odporúčané dávkovanie: 1 x 5 m l odmerka (3g)

Účinná látka v dennej dávke (3g): vápnik 630 mg

Zloženie: 100% trikalciumcitrát vo farmaceutickej kvalite.

Neobsahuje žiadne ďalšie pridané látky.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!