D-manóza 90 kapsúl CASA | Výživové doplnky ,vitamíny | Inlea.sk
Novinka

D-manóza 90 kapsúl CASA

D-manóza je druh cukru, ktorý súvisí so známejšou glukózou. Ide o jednoduché cukry pozostávajúce len z jednej molekuly cukru. Prirodzene sa vyskytujú nielen v našom tele, ale aj v niektorých rastlinách vo forme škrobu. D-manózu obsahujú niektoré ... Čítaj ďalej
15,34 €
Skladom u dodávateľa
Výrobca: Casa
Kód produktu: CA-20722

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

D-manóza je druh cukru, ktorý súvisí so známejšou glukózou. Ide o jednoduché cukry pozostávajúce len z jednej molekuly cukru. Prirodzene sa vyskytujú nielen v našom tele, ale aj v niektorých rastlinách vo forme škrobu. D-manózu obsahujú niektoré druhy ovocia zeleniny, vrátane dobre známych brusníc, jabĺk, pomarančov, broskýň, brokolice či zelenej fazule.

D-manóza sa zvyčajne používa na prevenciuliečbu akútnej alebo opakovanej infekcie močových ciest. Je vedecky dokázané, že baktérie E. coli spôsobujú až 90 % infekcií močových ciest. Akonáhle sa tieto baktérie dostanú do močových ciest, zachytia sa na bunkách, rastú a spôsobujú infekciu. Vedci predpokladajú, že D-manóza môže pozitívne pôsobiť na liečbu alebo prevenciu infekcie močových ciest zastavením zachytávania týchto baktérií.

Odporúčané dávkovanie: 3 x 1 kapsula denne.


Informácie

Výživové doplnky sú klasifikované ako potraviny a hoci môžu mať priaznivý fyziologický účinok, ktorý sa môže u každého jednotlivca líšiť, nie je dovolené pripisovať výrobkom preventívny alebo liečebný účinok, ani odkazovať na takéto vlastnosti počas ich označovania, zobrazovania a reklamy.

 Parametre produktu

Odporúčané dávkovanie: 3 x 1 kapsula denne

Účinné látky v 3 kapsulách:

Energia: 25 kJ/6 kcal

Tuky: 0 g

Sacharidy: 1,5 g

- z toho cukry: 1,5 g

Bielkoviny: 0 g

Soľ: 0 g

Zloženie: D-manóza, obal kapsuly (pullulán)

Obsah balenia: 90 kapsúl


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!