Dekorácia na stenu BIG CITY PLANES - lietadlá nad mestom | Tapety a dekorácie na stenu | Inlea.sk

Dekorácia na stenu BIG CITY PLANES - lietadlá nad mestom

Chcete skrášliť detskú izbičku? Luxusná dekorácia na stenu Big City Planes v podobe samolepky zaručene spestrí izbičku vašich detí a vyčaruje príjemnú atmosféru.Táto nádherná samolepiaca dekorácia na stenu s ojedinelým dizajnom je výbornou voľbou do detskej izbičky. Nálepky v podobe veľkomesta a lietadiel sú ... Čítaj ďalej
85,90 €
Predobjednávka
Výrobca: PASTELOWE LOVE
Kód produktu: PAS-planes-big

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Chcete skrášliť detskú izbičku? Luxusná dekorácia na stenu Big City Planes v podobe samolepky zaručene spestrí izbičku vašich detí a vyčaruje príjemnú atmosféru.

Táto nádherná samolepiaca dekorácia na stenu s ojedinelým dizajnom je výbornou voľbou do detskej izbičky. Nálepky v podobe veľkomesta a lietadiel sú perfektnou alternatívou k tradičným tapetám, ktoré úžasne premieňajú každodennú izbičku na detské kráľovstvo plné zábavy a snov. S touto originálnou a modernou dekoráciou môžete vytvoriť skutočne jedinečný vzhľad steny miestnosti. Samolepky sú zafixované špeciálnym matným laminátom, ktorý ich chráni pred poškriabaním pri každodennom používaní a ten tiež uľahčuje lepenie - film je silnejší a ľahšie sa prenáša na stenu. Je jednoducho elegantný a veľmi vkusný moderný doplnok, každý teraz môže mať svoj malý svet priamo vo svojej izbičke!

Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškriabaniu

- vystužené matným laminátom

- ľahká manipulácia - hrubšia fólia, ľahšie sa prenáša

- fólia najvyššej kvality - certifikát BASF

- balené v biologicky rozložiteľných obaloch, ktoré šetria životné prostredie

- odolný proti vlhkosti a UV žiareniu


Dôležité: Priľnavosť nálepiek sa môže líšiť v závislosti od typu farby na stenu. Neodporúčame aplikovať nálepku na stenu pokrytú latexovými, klzkými alebo voskovými farbami.

 Parametre produktu

Rozmery: 176 x 76 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať