Dekorácia na stenu SOLAR SYSTEM - solárny systém | Tapety a dekorácie na stenu | Inlea.sk

Dekorácia na stenu SOLAR SYSTEM - solárny systém

Chcete skrášliť detskú izbičku? Luxusná dekorácia na stenu Solar System v podobe samolepiek zaručene spestrí izbičku vašich detí a vyčaruje príjemnú atmosféru.Táto nádherná samolepiaca dekorácia na stenu v podobe slnečnej sústavy je výbornou voľbou do detskej izbičky, zaručenie poteší každého malého astronauta. ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

63,60 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: PASTELOWE LOVE
Kód produktu: PAS-solar-L

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Chcete skrášliť detskú izbičku? Luxusná dekorácia na stenu Solar System v podobe samolepiek zaručene spestrí izbičku vašich detí a vyčaruje príjemnú atmosféru.

Táto nádherná samolepiaca dekorácia na stenu v podobe slnečnej sústavy je výbornou voľbou do detskej izbičky, zaručenie poteší každého malého astronauta. Nálepky sú perfektnou alternatívou k tradičným tapetám, ktoré úžasne premieňajú každodennú izbičku na detské kráľovstvo plné zábavy a snov. Táto skvelá súprava samolepiek obsahuje 8 planét slnečnej sústavy, Slnko, Mesiac a 7 asteroidov. S touto originálnou a modernou dekoráciou môžete vytvoriť skutočne jedinečný vzhľad steny miestnosti. Samolepky sú zafixované špeciálnym matným laminátom, ktorý ich chráni pred poškriabaním pri každodennom používaní a ten tiež uľahčuje lepenie - film je silnejší a ľahšie sa prenáša na stenu. Je jednoducho elegantný a veľmi vkusný moderný doplnok, každý teraz môže mať svoj malý svet priamo vo svojej izbičke!

Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškriabaniu

- vystužené matným laminátom

- ľahká manipulácia - hrubšia fólia, ľahšie sa prenáša

- fólia najvyššej kvality - certifikát BASF

- vyrezané tvary bez pozadia

- balené v biologicky rozložiteľných obaloch, ktoré šetria životné prostredie

- odolný proti vlhkosti a UV žiareniu


Dôležité: Priľnavosť nálepiek sa môže líšiť v závislosti od typu farby na stenu. Neodporúčame aplikovať nálepku na stenu pokrytú latexovými, klzkými alebo voskovými farbami.

 Parametre produktu

Rozmery (výška x šírka):

- Zem: 22 x 22 cm

- Slnko: 48 x 48 cm

- Saturn: 63 x 29 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!