Dekorácia na stenu SPRITES - škriatkovia | Tapety a dekorácie na stenu | Inlea.sk

Dekorácia na stenu SPRITES - škriatkovia

Chcete skrášliť detskú izbičku? Luxusná dekorácia na stenu Sprites v podobe samolepiek zaručene spestrí izbičku vašich detí a vyčaruje príjemnú atmosféru.Táto nádherná samolepiaca dekorácia na stenu v podobe škriatkov je dobrou voľbou do detskej izbičky. Nálepky sú ... Čítaj ďalej
30,90 €
Predobjednávka
Výrobca: PASTELOWE LOVE
Kód produktu: PAS-sprites

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Chcete skrášliť detskú izbičku? Luxusná dekorácia na stenu Sprites v podobe samolepiek zaručene spestrí izbičku vašich detí a vyčaruje príjemnú atmosféru.

Táto nádherná samolepiaca dekorácia na stenu v podobe škriatkov je dobrou voľbou do detskej izbičky. Nálepky sú perfektnou alternatívou k tradičným tapetám, ktoré úžasne premieňajú každodennú izbičku na detské kráľovstvo plné zábavy a snov. Malí, nezbední škriatkovia čakajú len na to, aby mohli skákať po stenách detskej izbičky, skrývať sa za knižkami a s úsmevom pozerať na deti. S touto originálnou a modernou dekoráciou môžete vytvoriť skutočne jedinečný vzhľad steny miestnosti. Táto sada samolepiek obsahuje 5 škriatkov, doplnkové predmety ako farebné bodky a obláčiky. Samolepky sú zafixované špeciálnym matným laminátom, ktorý ich chráni pred poškriabaním pri každodennom používaní a ten tiež uľahčuje lepenie - film je silnejší a ľahšie sa prenáša na stenu. Je jednoducho elegantný a veľmi vkusný moderný doplnok, každý teraz môže mať svoj malý svet priamo vo svojej izbičke!

Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškriabaniu

- vystužené matným laminátom

- ľahká manipulácia - hrubšia fólia, ľahšie sa prenáša

- fólia najvyššej kvality - certifikát BASF

- vyrezané tvary bez pozadia

- balené v biologicky rozložiteľných obaloch, ktoré šetria životné prostredie

- odolný proti vlhkosti a UV žiareniu


Dôležité: Priľnavosť nálepiek sa môže líšiť v závislosti od typu farby na stenu. Neodporúčame aplikovať nálepku na stenu pokrytú latexovými, klzkými alebo voskovými farbami.

 Parametre produktu

Rozmery škriatkov (výška x šírka):

- 23 x 21 cm

- 18 x 21 cm

- 18 x 11 cm

- 25 x 13 cm

- 30 x 16 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať