Detská elektrická trojkolka GTM2288-A - oranžová | Hračky do záhrady | Inlea.sk

Detská elektrická trojkolka GTM2288-A - oranžová

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrickú trojkolku. Detské elektrické trojkolky dávajú dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič alebo dokonca pretekár. Elektrická trojkolka však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa ... Čítaj ďalej
Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-4791

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrickú trojkolku. Detské elektrické trojkolky dávajú dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič alebo dokonca pretekár. Elektrická trojkolka však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa cíti zrelšie a vážnejšie, získava pocit zodpovednosti, vyvíja sa u neho priestorové vnímanie, koordinácia, oboznamuje sa s pravidlami cestnej premávky a zvyšuje sa dôvera vo vlastné schopnosti.

Batériová trojkolka poskytuje oveľa väčšiu stabilitu - vďaka dvom kolesám na zadnej náprave sa vozidlo nemôže prevrátiť v žiadnom smere. Pevný a dynamický dizajn si určite získa srdcia mnohých používateľov. Športový dizajn v kombinácii so súťaživejším motokrosovým štýlom je skvelou kompozíciou, ktorá dáva trojkolke vlastný jedinečný charakter. Predné koleso je vybavené tlmičmi, nad ktorými je jasne definovaný blatník. Motorku poháňa 35W motor umiestnený v zadnej náprave, poháňajúci obe kolesá. Trojkolka má prepínač, ktorý vám umožňuje zaradiť prevodový stupeň vpred, vzad alebo zaparkovaný. Vozidlo má plastové kolesá s gumeným pásikom na zlepšenie priľnavosti k zemi. Trojkolka má tiež LED osvetlenie vo forme predného svetla.    

Detská elektrická trojkolka je výbornou voľbou pre všetkých milovníkov motoriek a ktorá ohúri nie len svojim moderným dizajnom ale aj výkonom. Deti si budú jazdu na tejto skvelej trojkolke zaručene užívať. 

Vlastnosti produktu:

• pevný a dynamický dizajn

• predné koleso je vybavené tlmičmi

• 35W motor 

• LED osvetlenie

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Rozmery trojkolky: 71 cm x 45 cm x 51 cm

Batéria: 1 x 6v 4Ah

Motor: 1 x 35 W

Doba nabíjania: 6 - 8 h

Doba jazdy: 1 hodina

Rýchlosť: 3 km/h

Prevodovka: 2 prevodové stupne (predné / zadné)

Kolesá: plastové s gumeným pásikom 

Nosnosť: 20 kg

Hmotnosť: 5 kg

Rozmery balenia: 52 cm x 26,5 cm x 42 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať