Detská elektrická trojkolka Inlea4Fun Fast Tourist - biela | Hračky do záhrady | Inlea.sk

Detská elektrická trojkolka Inlea4Fun Fast Tourist - biela

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrickú trojkolku. Detské elektrické trojkolky dávajú dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič alebo dokonca pretekár. Elektrická trojkolka Fast Tourist však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa cíti zrelšie a ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

78,18 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-PA.BLJ818.BIA

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrickú trojkolku. Detské elektrické trojkolky dávajú dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič alebo dokonca pretekár. Elektrická trojkolka Fast Tourist však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa cíti zrelšie a vážnejšie, získava pocit zodpovednosti, vyvíja sa u neho priestorové vnímanie, koordinácia, oboznamuje sa s pravidlami cestnej premávky a zvyšuje sa dôvera vo vlastné schopnosti.

Je výbornou voľbou pre všetkých milovníkov motoriek. Táto elektrická trojkolka v tvare športovej motorky ohúri nie len svojim moderným dizajnom ale aj výkonom. Deti si budú jazdu na tejto skvelej motorke zaručene užívať. Vďaka mohutným kolesám a pevnej a stabilnej konštrukcii je jazda úplne bezpečná. Zvukové či svetelné efekty, ktoré sú tiež súčasťou tejto trojkolky poskytnú deťom ešte viac zábavy. Pustite svoje ratolesti do sveta na tejto modernej a bezpečnej trojkolke.

Vlastnosti produktu:

- pevné, mohutné kolesá

- moderný dizajn

- predné svetlo

- klaksón, melódie, SD, AUX, USB

 Parametre produktu

Motor: 18 W

Akumulátor: 6 V/4,5Ah

Rozmery motorky:

- dĺžka: 83 cm

- šírka: 35 cm

- výška: 63 cm

Rozmery sedadla: 31 x 16 cm

Rozmery kolies: 21 x 7 cm

Maximálne zaťaženie: 25 kg

Hmotnosť: 6,5 kg

Rozmery balenia: 67 x 30 x 35 cm

Hmotnosť balenia: 7,6 kg

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!