Detský vaflovač Inlea4Fun FASHION SMALL CUTLERY | Detské kuchynky | Inlea.sk

Detský vaflovač Inlea4Fun FASHION SMALL CUTLERY

Táto krásna sada je výbornou voľbou pre všetky malé kuchárky! Detské kuchynky či doplnky k detským kuchynkám pomáhajú deťom dostať sa do sveta pečenia a varenia.Aj vaše dieťa miluje vafle? Potom by pravdepodobne chcel piecť vafle vo vlastnej kuchyni. Táto skvelá pekárnička na vafle Small Cutlery pre všetky deti, ktoré ... Čítaj ďalej
21,50 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: JO-ZA2401

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Táto krásna sada je výbornou voľbou pre všetky malé kuchárky! Detské kuchynky či doplnky k detským kuchynkám pomáhajú deťom dostať sa do sveta pečenia a varenia.

Aj vaše dieťa miluje vafle? Potom by pravdepodobne chcel piecť vafle vo vlastnej kuchyni. Táto skvelá pekárnička na vafle Small Cutlery pre všetky deti, ktoré sa radi hrajú na kuchára. Okrem vaflovača dieťa nájde v balení aj 4 vafle v tvare srdiečok a všetky nástroje a potraviny, ktoré sú potrebné na prípravu vaflí. Súprava obsahuje aj rýchle občerstvenie, hamburger, hranolky spolu s omáčkami.  Aby ste bezpečne odstránili ´´horúce´´ oblátky, treba použiť priloženú vidličku. ´´Pečené´´ vafle je možné podávať na tanieri, ktorý je súčasťou súpravy. Tento roztomilý kuchynský doplnok je skvelým darčekom pre každú príležitosť.

Vlastnosti produktu:

- 4 x vafle v tvare srdca

- rýchle občerstvenie

- množstvo príslušenstva

- ideálny darček pre každú príležitosť

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Materiál: plast

Rozmery vaflovača: 20 x 17 cm

Rozmery balenia: 50 x 35 x 8 cm

Hmotnosť: 0,825 kg

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!