Drevená spoločenská hra "Človeče nehnevaj sa" Legler | Inlea.sk

Drevená spoločenská hra "Človeče nehnevaj sa" Legler

Známa spoločenská hra "Človeče nehnevaj sa" s motívom zvieratiek. Deti si hravou formou trénujú znalosť čísel a aj svoje sociálne kompetencie. Naučiť sa prehrávať je začiatkom víťazstva :)"Človeče nehnevaj sa" to je neúnavná stolová hra, ktorá baví generácie. Získajte túto hru vo vynikajúcom drevenom prevedení s roztomilými ... Čítaj ďalej
20,45 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Legler
Kód produktu: NE-7358

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Známa spoločenská hra "Človeče nehnevaj sa" s motívom zvieratiek. Deti si hravou formou trénujú znalosť čísel a aj svoje sociálne kompetencie. Naučiť sa prehrávať je začiatkom víťazstva :)

"Človeče nehnevaj sa" to je neúnavná stolová hra, ktorá baví generácie. Získajte túto hru vo vynikajúcom drevenom prevedení s roztomilými zvieracími postavičkami a nebude sa ani môcť hnevať, keď vás váš súper vyhodí. Ktoré zvieratko bude v domčeku ako prvé? Vyskúšajte túto super hru s postavičkami zajačika, lienky, medveďa a myši.

Dobrodružná dosková hra je vyrobená v moderných farbách. Bude Vám ideálnym spoločníkom aj na dovolenke. Odporúčame tiež pre deti, rodiny a skupiny priateľov.


Vlastnosti produktu:

- vyrobené z dreva

 - s roztomilými zvieracími postavičkami 

- podporuje fyzický a duševný vývoj detí

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery hry: 29 x 29 cm


 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!