Drevené počítadlo s farebnými guličkami GOKI | Inlea.sk

Drevené počítadlo s farebnými guličkami GOKI

Radi by ste prekvapili svoje dieťa výnimočným darčekom, ktorý okrem zábavy poskytuje aj možnosť vzdelávať sa? Toto atraktívne počítadlo je ideálnou voľbou! Na tejto drevenej tabuli je 10 radov a na každom z nich je 10 farebných guličiek v 2 rôznych farbách.Je to skvelá vzdelávacia ... Čítaj ďalej
8,27 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: goki
Kód produktu: NE-58529

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Radi by ste prekvapili svoje dieťa výnimočným darčekom, ktorý okrem zábavy poskytuje aj možnosť vzdelávať sa? Toto atraktívne počítadlo je ideálnou voľbou! Na tejto drevenej tabuli je 10 radov a na každom z nich je 10 farebných guličiek v 2 rôznych farbách.

Je to skvelá vzdelávacia pomôcka do školy alebo na použitie doma, na precvičovanie či dokonca opakovanie, a to všetko hravou formou. Pomáha rozvíjať koordináciu, rozpoznávanie farieb, uvádza dieťa do sveta logického myslenia. Stojan je vyrobený kvalitného dreva v naturálnom prevedení. Vďaka farebným korálikom deti jednoducho spočítajú základné matematické úlohy. Počítadlo je stabilné a vďaka svojmu funkčnému tvaru s rozšírenými bočnými stenami sa neprevracia. 

Vlastnosti produktu:

- kvalitné drevo

- 100 farbených guličiek

- skvelý darček na každú príležitosť

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 4 rokov

Materiál: drevený rám, kovové tyče

Rozmery: 16,3 x 4,9 x 16,6 cm

Výrobca: Goki


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!