Elektromagnetický eliptický trenažér HMS PREMIUM H1833-i | Eliptické trenažéry | Inlea.sk

Elektromagnetický eliptický trenažér HMS PREMIUM H1833-i

Ergometer crossový trenažér H 1833-i značky HMS PREMIUM je vybavený inovatívnym počítačom s možnosťou pripojenia mobilného zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS. Stačí stiahnuť do smartfónu alebo tabletu bezplatnú aplikáciu iConsole + a získate prístup k interaktívnym informáciám. Jeho brzdný systém je riadený ... Čítaj ďalej
854,91 €
Skladom u dodávateľa
Výrobca: HMS PREMIUM
Kód produktu: 17-2-068

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Ergometer crossový trenažér H 1833-i značky HMS PREMIUM je vybavený inovatívnym počítačom s možnosťou pripojenia mobilného zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS. Stačí stiahnuť do smartfónu alebo tabletu bezplatnú aplikáciu iConsole + a získate prístup k interaktívnym informáciám.

Jeho brzdný systém je riadený elektromagnetom, ktorý vytvára pole o menšie alebo väčšie sile. Vďaka tomu je škála odporu, rovnako ako rýchlosť vnímanie jeho zmeny, oveľa väčší, než u iných zariadení tohto typu. Tento model sa odlišuje tým, že neobsahuje žiadne pohyblivé časti v brzdnom systéme, čím je menej náchylný k poškodeniu. Produkty značky HMS Premium sú charakteristické najvyššou kvalitou a funkčnosťou a celým radom možných nastavení. Eliptický trenažér HMS H 1833-i je opatrený automatickým 16-stupňovým nastavením záťaže a 8 kg záťažovým kolesom. Elektronická regulácia záťaže umožňuje zmeniť nastavenie bez nutnosti prerušovania tréningu. Vďaka systému magnetickej záťaže, je tréning tichý a neruší ostatné osoby vo Vašom okolí.

Počítač monitoruje čas, rýchlosť, vzdialenosť a spálené kalórie. Ďalšie funkcie trenažéra sú scan, pulz meraný cez riadidlá, funkcia Watt, RPM - otáčky za minútu. Dostupné režimy: športový, kardio, watt, začiatočník, pokročilý, spaľovanie tukov, recovery, manuálny režim. Obsahuje 19 základných tréningových režimov: 7 užívateľských, 4 úrovne začiatočníka, 4 úrovne - mierne pokročilý a 4 úrovne - pokročilý.

Vlastnosti produktu:

- elektromagnetický odpor

- 16 stupňová automatická regulácia záťaže

- 18 cvičebných programov

- transportné kolieska

- počítač s bezplatnou aplikáciou iConsole +

- zvislá a vodorovná regulácie dĺžky kroku

- vstup USB na napájanie zariadení

- určené pre domáce použitie

 Parametre produktu

Rozmery:

- dĺžka: 145 cm

- šírka: 62 cm

- výška: 155 cm

Nastavenie výšky rukovätí: 3 stupne po 4,5 cm

Nastavenie nášľapu: 3 stupne po 3 cm

Dĺžka kroku: 46-52 cm (regulovaný)

Rozstup nášľapov: 20 cm

Záťažové koleso: 8 kg

Sieťový adaptér: 230 V

Hmotnosť: 51 kg

Maximálne zaťaženie: 150 kg


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!