Inozitol 60 kapsúl CASA | Výživové doplnky ,vitamíny | Inlea.sk
Novinka

Inozitol 60 kapsúl CASA

Popis produktuInozitol (myo-inozitol, inozitol, mezo-inozitol).- zabraňuje ukladaniu tukov a cholesterolu v pečeni, čím chráni pečeň- má úlohu pri transporte tukov, čím napomáha spaľovaniu tukov- pomáha pri zvládaní stresových situácií, pôsobí upokojujúco- pomáha pri liečbe inzulínovej rezistencieInozitol bol kedysi ... Čítaj ďalej
7,14 €
Skladom u dodávateľa
Výrobca: Casa
Kód produktu: CA-20777

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Popis produktu

Inozitol (myo-inozitol, inozitol, mezo-inozitol).

- zabraňuje ukladaniu tukov a cholesterolu v pečeni, čím chráni pečeň

- má úlohu pri transporte tukov, čím napomáha spaľovaniu tukov

- pomáha pri zvládaní stresových situácií, pôsobí upokojujúco

- pomáha pri liečbe inzulínovej rezistencie

Inozitol bol kedysi klasifikovaný ako vitamín B, ale nepatrí do tejto kategórie v klasickom zmysle. InoZitol a cholín sa často spomínajú spolu, nielen preto, že sú oba súčasťou lecitínu, ale aj preto, že ich fyziologické účinky sú podobné.

Inozitol tvorí dôležitú súčasť bunkovej membrány a zohráva tak úlohu pri prenose vzruchov. Miecha, mozog a mozgovomiechový mok ukladajú veľké množstvo inozitolu, preto sa odporúča užívať ho pri silnej psychickej záťaži.

Inozitol spolu s cholínom sú lipotropné látky, t.j. pomáhajú predchádzať abnormálnemu ukladaniu mastných kyselín v pečeni.

Odporúča sa aj športovcom, dietárom a dietárom, keďže zohráva úlohu pri transporte tukov na správne miesto, čím napomáha spaľovaniu tukov.


Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly denne.


Informácie

Výživové doplnky sú klasifikované ako potraviny a hoci môžu mať priaznivý fyziologický účinok, ktorý sa môže u každého jednotlivca líšiť, nie je dovolené pripisovať výrobkom preventívny alebo liečebný účinok, ani odkazovať na takéto vlastnosti počas ich označovania, zobrazovania a reklamy.

 Parametre produktu

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly denne

Účinné látky v 2 kapsulách: Myo-inozitol 1 g

Zloženie: 100% myo-inozitol, obal kapsuly (Pullulan)

Obsah balenia: 60 kapsúl


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!