Jedálenská stolička pre bábiky MELISSA&DOUG - biela | Príslušenstvo k bábikám | Inlea.sk

Jedálenská stolička pre bábiky MELISSA&DOUG - biela

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.Jedálenská stolička pre ... Čítaj ďalej
55,68 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Melissa & Doug
Kód produktu: NE-41724

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťaStarostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.

Jedálenská stolička pre bábiky je krásna a praktická hračka pre všetky malé slečny. Jedálenskú stoličku je možné ľahko zložiť a nezaberie veľa miesta. Hračka ponúka veľa spôsobov hrania a zaujme Vaše dieťa na dlhú dobu. Je dodaná v elegantnej bielej farbe, s výrezom na chrbtovej opierke v tvare srdiečka. Je vyrobená z kvalitného materiálu, veľmi bezpečná a ľahká. Je to ideálna hračka pre skvelú zábavu. Do tejto multifunkčnej hračky sa zamilujú všetky malé maminky.

Vlastnosti produktu:

- pevná, ľahká, kvalitná konštrukcia

- pultík

- jednoduchý spôsob zloženia a rozloženia

- vhodné pre bábiky a plyšáky do 46 cm


 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Materiál: lakované drevo

Rozmery po zložení: 27 x 20 x 46 cm

Vhodné pre bábiky do výšky: 46 cm

Farba: biela


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!