Kolobežka NILS Extreme HD145 - čierna/oranžová | Kolobežky | Inlea.sk

Kolobežka NILS Extreme HD145 - čierna/oranžová

Skladacia kolobežka NILS Extreme HD145 je určená pre deti, dorast a dospelých. Vďaka nosnosti 100 kg ju môže využiť celá rodina.HD145 je vyrobená z hliníka, vďaka ktorému je veľmi trvanlivá a ľahká. Nízka hmotnosť a možnosť zloženia má tiež vplyv na komfort prenášania, pokiaľ s ... Čítaj ďalej
49,81 €
Skladom u dodávateľa
Výrobca: NILS EXTREME
Kód produktu: 16-50-075

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Skladacia kolobežka NILS Extreme HD145 je určená pre deti, dorast a dospelých. Vďaka nosnosti 100 kg ju môže využiť celá rodina.

HD145 je vyrobená z hliníka, vďaka ktorému je veľmi trvanlivá a ľahká. Nízka hmotnosť možnosť zloženia má tiež vplyv na komfort prenášania, pokiaľ s kolobežkou cestujete autobusom, električkou, metrom a alebo ak si ju vezmete so sebou napríklad na dovolenku.

Riadidlá majú šírku 46 cm a rukoväte sú opatrené gumovými gripmi, táto kombinácia zaručuje pohodlný úchyt a istotu v konaní aj pri vysokých rýchlostiach, ktorých HD145 dosahuje vďaka polyuretánovým kolieskam s priemerom 145 mm a ložiskám ABEC 7. Kolieska sú opatrené blatníky, ktoré Vás udrží v čistote aj v prípade, že potrebujete prejsť kaluží, alebo Vás zastihne napríklad dažďová prehánka. Zadný blatník zároveň slúži ako nožná brzda, tá umožňuje rýchle zastavenie a tým zvyšuje bezpečnosť kolobežky.

Vlastnosti produktu:

- gumové rukoväte

- zadná brzda

- nastaviteľná výška riadidiel

- možnosť zloženia

 Parametre produktu

Materiál: hliník, guma

Kolieska: PU 145 mm / 82A

Ložiská: ABEC 7

Rozmery kolobežky:

- dĺžka: 77 cm

- výška: 98 cm

- šírka: 46,5 cm

- nastaviteľná výška riadidiel: 75 - 98 cm

Rozmery nášľapnej plochy:

- dĺžka: 32 cm

- šírka: 10 cm

Maximálne zaťaženie: 100 kg

Hmotnosť: 3,25 kg


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!