Korková masážna lopta HMS BLW01 - Lacrosse Ball | Fitness a posilňovanie | Inlea.sk

Korková masážna lopta HMS BLW01 - Lacrosse Ball

Masážna loptička HMS BLW01 je dokonalým doplnkom väčších masážnych prístrojov. S priemerom 6,5 cm je to presne to, čo potrebujete na masáž spúšťacích bodov a oblastí fasciálneho napätia. Lacrosse Ball je ideálna na ošetrenie hlbokých svalových skupín alebo ťažko prístupných častí tela, ako sú krk, zadok, ramená a hrudník. ... Čítaj ďalej
4,75 €
Skladom u dodávateľa
Výrobca: HMS
Kód produktu: 17-42-016

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]
Masážna loptička HMS BLW01 je dokonalým doplnkom väčších masážnych prístrojov. S priemerom 6,5 cm je to presne to, čo potrebujete na masáž spúšťacích bodov a oblastí fasciálneho napätia. Lacrosse Ball je ideálna na ošetrenie hlbokých svalových skupín alebo ťažko prístupných častí tela, ako sú krk, zadok, ramená a hrudník. Pomocou pomôcky BLW01 môžete masírovať potenciálne zdroje bolesti.

Loptička BLW01 je vyrobená z korku, ktorý umožňuje masáž aj na klzkom povrchu. Lopta je tvrdá a je ideálna na pokročilú masáž a liečbu bolestivých stavov u profesionálnych športovcov. Ideálne na bodovú automasáž všetkých častí tela. Môže sa používať na stole, na podlahe alebo pri stene. Ideálne na masírovanie presne definovaných spúšťacích bodov. Malý a praktický na cesty.

Vlastnosti produktu:

- priemer 4,5 cm

- ideálne na masáž hlbokých svalových skupín alebo ťažko dostupných častí tela

- vyrobený z korku

 Parametre produktu

Materiál: korok

Priemer: 6,5 cm

Tvrdosť: 70

Nosnosť: 150 kg


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!