Lietajúci drak IMEX Seagul Kite 180 - čajka | Inlea.sk

Lietajúci drak IMEX Seagul Kite 180 - čajka

Lietajúci drak patrí k jeseni ako padajúce lístie. Tohto draka môžete púšťať za veterných jesenných dní a deti si u toho užijú veľa zábavy. Púšťanie draka ocenia iste chlapci i dievčatká vo veku už od 6 rokov. Lietajúci šarkan v tvare čajky je veľmi dobre ovládateľný. Vedľa dokonale ... Čítaj ďalej
13,60 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: IMEX Fun Products
Kód produktu: NE-AK020

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Lietajúci drak patrí k jeseni ako padajúce lístie. Tohto draka môžete púšťať za veterných jesenných dní a deti si u toho užijú veľa zábavy. Púšťanie draka ocenia iste chlapci i dievčatká vo veku už od 6 rokov. Lietajúci šarkan v tvare čajky je veľmi dobre ovládateľný. Vedľa dokonale prepracovaného tvaru zaujme aj nápaditým dizajnom. Vzhľad čajky určite upúta pozornosť všetkých okolo vás. Jasné farby sa perfektne hodia k modrej oblohe, pod ktorou si užijeme pohľad na nášho draka. Jeho výrazné oči pôsobia dojmom, že sledujeme skutočnú čajku. Šnúru má dlhú 40 metrov, čo mu umožní vznášať sa naozaj vysoko.

Je vyrobený z ľahkých, ale odolných materiálov: polyester a sklolaminát, ktoré umožňujú ľahké manévrovanie aj pri miernom vetre. S týmto lietajúcim drakom si iste užijete plno zábavy s vašimi deťmi a spríjemníte tak veterný jesenný deň.


Vlastnosti produktu:

- vyrobený z ľahkého a odolného materiálu

- zaujímavý dizajn v podobe čajky

- ľahké manévrovanie

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 6 rokov

Rozmery: 180 x 60 cm

Odporúčaná sila vetra: 2-5 Beaufort (10 - 40 km/h)

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!