Mierka vzrastu HEIGHT MEASURE Vehicles - dopravné prostriedky žlté | Tapety a dekorácie na stenu | Inlea.sk

Mierka vzrastu HEIGHT MEASURE Vehicles - dopravné prostriedky žlté

Deti rastú veľmi rýchlo a preto je dôležité aby každý ich centimeter výšky bol dokonale zaznamenaný. Pre milovníkov autíčok ponúkame mierku vzrastu s motívom Vehicles, vďaka ktorej budete môcť dokonale zaznamenávať výšku vášho dieťaťa. Okrem toho, že vám táto krásna mierka vzrastu ... Čítaj ďalej
33,90 €
Na objednávku
Výrobca: PASTELOWE LOVE
Kód produktu: PAS-vehicles-y-hm

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Deti rastú veľmi rýchlo a preto je dôležité aby každý ich centimeter výšky bol dokonale zaznamenaný. Pre milovníkov autíčok ponúkame mierku vzrastu s motívom Vehicles, vďaka ktorej budete môcť dokonale zaznamenávať výšku vášho dieťaťa. Okrem toho, že vám táto krásna mierka vzrastu poskytne miesto na zaznamenávanie výšky vášho dieťaťa, bude slúžiť aj ako skvelá dekorácia do detskej izbičky. Aplikácia tejto mierky je veľmi jednoduchá, ktorú zvládne každý rodič. Je vyrobená z polyesterového materiálu, ktorý na dotyk pripomína látku.

Lepidlo, ktoré je pri tejto mierke vzrastu použité, je na akrylovej báze s funkciou block-out, čo znamená, že cez dekoráciu nebude presvitať farba, ktorá je na stene. Pred nalepením je potrebné stenu očistiť od prachu a iných nečistôt a lepiť je možné najskôr po 20 dňoch od maľovania steny. Neodporúčame aplikovať na steny maľované lesklými, umývateľnými alebo latexovými farbami.

Vlastnosti produktu:

- s dizajnom dopravných prostriedok

- mierka od 50 do 160 cm

- materiál pripomínajúci látku

 Parametre produktu

Odporúčame pre: chlapcov aj dievčatá

Rozmery: 135 x 28 cm

Farebné prevedenie: žlté

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!