Mierka vzrastu SECRET GARDEN Rabbit - Zajačik ružový | Tapety a dekorácie na stenu | Inlea.sk

Mierka vzrastu SECRET GARDEN Rabbit - Zajačik ružový

Deti rastú veľmi rýchlo a preto je dôležité aby každý ich centimeter výšky bol dokonale zaznamenaný. Ponúkame vám mierku vzrastu s motívom ružového králika, vďaka ktorej budete môcť dokonale zaznamenávať výšku vášho dieťaťa. Okrem toho, že vám táto krásna mierka vzrastu poskytne miesto ... Čítaj ďalej
39,00 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: PASTELOWE LOVE
Kód produktu: PAS-rabbitpi-m

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Deti rastú veľmi rýchlo a preto je dôležité aby každý ich centimeter výšky bol dokonale zaznamenaný. Ponúkame vám mierku vzrastu s motívom ružového králika, vďaka ktorej budete môcť dokonale zaznamenávať výšku vášho dieťaťa. Okrem toho, že vám táto krásna mierka vzrastu poskytne miesto na zaznamenávanie výšky vášho dieťaťa, bude slúžiť aj ako skvelá dekorácia do detskej izbičky. Aplikácia tejto mierky je veľmi jednoduchá, ktorú zvládne každý rodič. Je vyrobená z polyesterového materiálu, ktorý na dotyk pripomína látku.

Lepidlo, ktoré je pri tejto mierke vzrastu použité, je na akrylovej báze s funkciou block-out, čo znamená, že cez dekoráciu nebude presvitať farba, ktorá je na stene. Pred nalepením je potrebné stenu očistiť od prachu a  iných nečistôt a lepiť je možné najskôr po 20 dňoch od maľovania steny. Neodporúčame aplikovať na steny maľované lesklými, umývateľnými alebo latexovými farbami.

Vlastnosti produktu:

- motív roztomilého zajačika v ružovej odtieni

- mierka od 50 do 160 cm

- materiál pripomínajúci látku


 Parametre produktu

Materiál: polyesterový materiál, pripomínajúci látku

Rozmery: 35 x 145 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!