N-Acetyl L-cysteín (NAC) na posilnenie imunity 600 mg 60 kapsúl LONGLIFE | Výživové doplnky ,vitamíny | Inlea.sk
Novinka

N-Acetyl L-cysteín (NAC) na posilnenie imunity 600 mg 60 kapsúl LONGLIFE

N-acetyl-L-cysteín (NAC) je stabilná forma aminokyseliny cysteínu.Vďaka vysokému obsahu síry pomáha neutralizovať škodlivé splodiny metabolických procesov, voľné radikály, t.j. ako antioxidant chráni bunky a udržiava ich v zdravom stave.Z L-cysteínu a ďalších aminokyselín si telo vytvára glutatión, ... Čítaj ďalej
11,06 €
Skladom u dodávateľa
Výrobca: LongLife
Kód produktu: CA-20142

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

N-acetyl-L-cysteín (NAC) je stabilná forma aminokyseliny cysteínu.

Vďaka vysokému obsahu síry pomáha neutralizovať škodlivé splodiny metabolických procesov, voľné radikály, t.j. ako antioxidant chráni bunky a udržiava ich v zdravom stave.

Z L-cysteínu a ďalších aminokyselín si telo vytvára glutatión, ktorý je mimoriadne účinným antioxidantom.

Koncentráciu glutatiónu považuje medicína za jeden z indikátorov starnutia. Ako starneme, obsah glutatiónu v tele klesá. Každý, kto chce zostať mladý, by sa mal starať o zvýšenie hladiny glutatiónu, napríklad konzumáciou primeraného množstva cysteínu.

Je to jeden z najdôležitejších antioxidantov pre športovcov. Okrem účinkov proti zraneniam spôsobeným tréningom napomáha tvorbe spojivového tkaniva, bojuje proti vírusovým infekciám a priaznivo pôsobí na kĺby.

NAC potláča príznaky respiračných ochorení: okrem iného priaznivo pôsobí na ochorenia dýchacích ciest, pri ktorých sa tvorí hustý, ťažko vykašliavaný hlien, ako sú bronchiálna astma, laryngitída, akútna a chronická bronchytída, trachetitída a chrípka, sinusitída. Pri chrípke nezabudnite, že acetyl-cysteín nie je len mukolytikum ale aj veľmi účinne spomaľuje množenie vírusov, tým zabezpečuje imunitnému systému viac času na získanie prevahy na vírusom, ľahší priebeh ochorenia a rýchlejšie zotavenie.

Vlastnosti produktu:

- pomáha v boji proti voľným radikálom, spomaľuje proces starnutia

– znižuje svalové a kĺbové nepohodlie

- posilňuje imunitný systém, detoxikuje pečeň a bunky

- zlepšuje kvalitu spánku, znižuje účinky stresu

- zlepšuje pokožku


Informácie

Výživové doplnky sú klasifikované ako potraviny a hoci môžu mať priaznivý fyziologický účinok, ktorý sa môže u každého jednotlivca líšiť, nie je dovolené pripisovať výrobkom preventívny alebo liečebný účinok, ani odkazovať na takéto vlastnosti počas ich označovania, zobrazovania a reklamy.

 Parametre produktu

Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly denne

Účinná látka v 1 kapsule: N-acetyl-L-cysteín 600 mg

Zloženie: N-acetyl-L-cysteín, kapsula (pullulán)


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!