Náhradná plachta pre garáž 3,7 x 6,1 m (90650EU) SHELTERLOGIC | Plachtové garáže a prístrešky | Inlea.sk

Náhradná plachta pre garáž 3,7 x 6,1 m (90650EU) SHELTERLOGIC

Toto je iba samostatná náhradná plachta pre prístrešok SHELTERLOGIC 3,7 x 6,1 m (62760EU). Neobsahuje konštrukciu!Náhradná plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 213 g/m². Je odolná proti pretrhnutiu, vyznačuje sa vysokou pevnosťou, je teplotne stabilná. ... Čítaj ďalej
599,90 €
Skladom u dodávateľa
Výrobca: SHELTERLOGIC
Kód produktu: LG2009

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Toto je iba samostatná náhradná plachta pre prístrešok SHELTERLOGIC 3,7 x 6,1 m (62760EU). Neobsahuje konštrukciu!

Náhradná plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 213 g/m². Je odolná proti pretrhnutiu, vyznačuje sa vysokou pevnosťou, je teplotne stabilná. Samozrejmosťou je obojstranný 2UV filter, ktorý chráni plachtu proti škodlivému vplyvu slnečného žiarenia, materiál obsahuje UV blokátory zamedzujúcimi blednutiu plachty.

Životnosť plachty najviac záleží od vonkajších vplyvov v mieste inštalácie, ako sú intenzita slnečného žiarenia (vo veľmi slnečných oblastiach je životnosť plachty trochu kratšia ako v oblastiach s malým alebo priemerným množstvom slnečného svitu), miestne poveternostné podmienky (predovšetkým rýchlosť vetra), úroveň znečistenia ovzdušia (exhalácie z áut, spaľovní, vplyv poľnohospodárskych a priemyselných objektov, množstvo prachu vo vzduchu, všeobecná úroveň kyslosti dažďov v danej oblasti, a pod.). Všetky tieto negatívne vonkajšie vplyvy môžu životnosť polyetylénové plachty zásadným spôsobom skrátiť. Údaje o životnosti platia samozrejme iba za predpokladu, že plachta je na prístrešok (garáž) pripevnená v súlade s montážnym návodom.

Vlastnosti produktu:

- vysoká odolnosť a pevnosť

- obojstranný 2UV filter

- vysoká kvalita použitého materiálu

- zipom uzatvárateľný vstupný otvor

 Parametre produktu

Určená pre plachtový prístrešok: 3,7 x 6,1 m 62760EU

Materiál: 3-vrstvový tkaný polyetylén 213 g/m²

Farba: zelená

Hmotnosť: 18 kg

Výrobca: SHELTERLOGIC

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!